Новини

Ален Панов: «Мета «мукачівських хлопців» – перенесення столиці краю з Ужгорода до Мукачева»

Zaholovok.com.ua опублікував вже численні коментарі щодо сьогоднішньої ситуації у владі Ужгорода. Свою позицію висловив і дипломат та науковець Ален Панов, який має досвід роботи і на керівній посаді в мерії.

Подаємо текст коментаря повністю:

"У 2012 році "мукачівські хлопці" шляхом тотального підкупу захопили владу в Ужгороді – призначили свого мера (Погорєлов), виконком та більшість у раді. Схему нагадувати не буду – 200 гривень оптом за 5 бюлетенів пам’ятають усі.

 

З часом мер вирішив змінити політичну орієнтацію на ПР, або говорячи простіше –кинути своїх патронів. При цьому кидок стосувався не тільки і не стільки політики, а банального дерибану бюджету, землі, майна. За це його було усунуто при першій зручній можливості, якою стала революція.

 

Після цього місто номінально очолив інший ставленик "мукачівських хлопців" - Щадей. Реально – містом рулили самі "хлопці", а в.о. – був лише отримувачем СМС повідомлень з командами, що робити в тому, або іншому випадку. Через деякий час, ймовірно, навіть такій інтелектуально недалекій людині цього стало замало і він повірив в те, що він реально керує. Зокрема, шкурні питання  своїх соратників почав вирішувати "не правильно". Ті швиденько його усунули, поставивши більш лояльного. При цьому абсолютно не звертаючи увагу на такі дрібниці як партійна приналежність, політична позиція, тощо. Тому, що в мерії вже давно діє єдина партія – її можна умовно назвати «Фракцією дерибанщиків Ужгоророда»

 

Для окозамилювання громадськості центральний офіс партії ЄЦ зробив громогласну заяву про  чергове  виключення своїх членів з фракції, за те, що вони голосували за заміну в.о. мера. Заява має продемонструвати, як ця партія нібито бореться з політичною корупцією. Насправді це просто фарс. Подібним чином глава ЄЦу публічно заявляв про неприпустимість привласнення Корони, виключав з партії тих, хто це зробив, обіцяв з усіма розібратися і повернути все місту, а потім тихенько ситуацію спустили на гальмах.

 

Взагалі, сьогодні, після революційних подій, новою політичною модою стало висувати на керівні посади інтелектуально слабеньких, морально нестійких маріонеток, якими легко маніпулювати, самим при цьому залишаючись у тіні. Тема безпрограшна –якщо проект вдасться, то можна дерибанити далі, якщо ні – у смітник люди кинуть «щадеїв-губалів-чубірок», а ті, хто за ними стоять, будуть спокійно спостерігати.

 

Для ужгородців має стати зрозумілим, що мета "мукачівських хлопців" полягає у двох аспектах:

1) Перенести столицю краю у Мукачево, а для цього потрібно опустити Ужгород нижче плінтусу, що вони і роблять з великим успіхом

2) Під час запланованого падіння Ужгороду - дерибанити, дерибанити і ще раз дерибанити все, що залишилось. У цій темі союзниками виступають всі ужгородські депутати, які за свою частку пирогу готові робити все, що їм скажуть.

 

Якщо така картина підходить - наступний раз знов беріть 200 гривень і голосуйте оптом. Якщо ні - не беріть цих грошей і трохи напрягайте мозок, роблячи свій вибір. Особливо коли вам пропонують маріонетку тих, хто вами рулить сьогодні, розказуючи при цьому казку про нові обличчя".   

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.