94 курсанти кафедри Військової підготовки УжНУ прийняли присягу. ФОТО

20 липня на площі Народній 94 курсанти кафедри Військової підготовки УжНУ приймали присягу на вірність українському народові.

До присяги курсантів приводили офіцери-викладачі, які займалися з ними протягом 2 років навчання на кафедрі за 4 напрямами підготовки - бойове застосування механізованих з’єднань, військових частин і підрозділів, військова розвідка, наземна артилерія та військова психологія. Напередодні майбутні офіцери протягом місяця проходили навчальний збір на базі 15 окремого гірсько-штурмового батальйону, де займалися зі стрілецькою зброєю, стройовою підготовкою та готувалися до складання держіспиту за своїми спеціальностями.

Привітати курсантів із такою важливою подією в їх житті завітав ректор УжНУ Володимир Смоланка, який побажав майбутнім офіцерам бути мужніми та сильними духом та зауважив, що пишається тим, що на базі УжНУ існує подібний підрозділ.

Після урочистої присяги уже молодші офіцери запасу пройшлися урочистим маршем через площу Народну та приймали вітання від рідних та близьких, які прийшли розділити з ними цю хвилюючу мить.

Після отримання звання молодшого лейтенанта запасу, значна частина курсантів планує пов’язати своє життя із службою у Збройних силах України та різних спеціалізованих структурах.

Випускниця юридичного факультету Яна Буковецька, яка всі 2 роки навчання командувала взводом артилеристів, розповідає, що їй було не легко керувати взводом хлопців, бо це величезна відповідальність, особливо в період навчального збору. Та, не дивлячись на те, що вона була єдиною командиркою взводу, виконувала свої обов’язки на рівні з іншими командирами.  Дівчина каже, що з дитинства захоплювалася всім, що було пов’язано з армією, та мріяла колись одягнути військову форму.

«Найбільш хвилюючим для мене була мить, коли я вперше взяла до рук справжню бойову зброю, ці відчуття неможливо передати, бо ти відчуваєш у своїх тендітних руках неймовірне силу» - ділиться Яна.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання