9 нелегалів з Афганістану намагалися перебратися до ЄС через Закарпаття

Прикордонники строковики, які нещодавно прибули для подальшого проходження служби у Мукачівському прикордонному загоні, затримали 9 нелегальних мігрантів з Афганістану

 Групу нелегальних мігрантів затримали прикордонники Мукачівського загону на ділянці відділу «Лужанка». Невідомих осіб , які рухались в бік кордону, було виявлено прикордонним нарядом до складу, якого увійшли військовослужбовці строковики. Затримали правопорушників, коли ті саме намагались пошкодити загороджувальний паркан. Четверо чоловіків, дві жінки та троє дітей не мали при собі жодних документів, проте повідомили , що є вихідцями з Афганістану.

Слід зазначити, що це вже не перша спроба «мандрівників» потрапити до країн ЄС. На ділянці Мукачівського загону вказані громадяни вже затримувались близько року тому.

Зараз затриманих доставлено до пункту тимчасового тримання Мукачівського прикордонного загону для складання процесуальних документів. Тривають заходи з пошуку та встановлення осіб причетних до організації незаконної подорожі мігрантів, - пише прес-служба Мукачівського прикордонного загону. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...