Новини

700 тисяч гривень влада віддасть на книги закарпатських авторів

Цьогоріч на на видання творів закарпатських авторів та поповнення книжкового фонду бібліотек передбачено 700 тисяч гривень.

Про це у сьогодгні, 16 липня, під час брифінгу розповів начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Володимир Дупелич.

У минулому році на видання книг закарпатських авторів було виділено 200 тисяч гривень. За ці кошти видано 8 книг накладом 6 тисяч 320 примірників. Це – дитяча поезія та переклади Петра Скунця «Моя азбука», лірика та поетичні драми-діалоги Василя Густі «Полин - гіркий, полин солодкий», збірка поезій  Христини Керити «У долонях світанку», «Від Лаборця – до сьогодення» Івана Сенька, збірка оповідань і повістей Юлії Зейкан «На дощ і блискавку», поема Василя Басараба «Дзвони над снігами», основи журналістикознавчих розвідок «Гостримо перо», книга про ветеранський рух на Закарпатті «Неспокійні серця ветеранів».

«Цьогоріч на видання творів місцевих авторів, поповнення книжкового фонду бібліотек передбачено 700 тисяч гривень. На початку року було оголошено прийом рукописів для розгляду експертною радою з питань видання творів закарпатських авторів, який тривав до 15 березня. Було подано 20 рукописів, із яких експертна рада обрала 8 для видання за рахунок коштів обласного бюджету», - відзначив Володимир Дупелич.

Це рукописи Василя Горвата «Пікнік на узбіччі як дзеркало нової епохи», Андрія Дурунди «Сім янголів затрубили…», Людмили Кудрявської «Азбука природы», Василя Кузана «Все по 14 копійок або сонетний двір», Петра Сови «Седые замки повествуют», Володимира Фединишинця «Бранці лісу», Вікентія Шандора «Історія Закарпаття» (у трьох книгах) та Василя Шкірі «Таємниця смерекового лісу».

Крім цих видань, готують до друку повноколірне науково-популярне видання «Закарпаття. Перлина в центрі Європи», яке представить широкій громадськості історію і сьогодення Закарпаття, – повідомляє прес-центр ОДА.  

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.