Новини

З 7 квітня державний кордон України можна буде перетнути лише автотранспортом

З  7 квітня тимчасово закритими будуть 115 пунктів пропуску, ще 28 пунктах пропуску тимчасово припинене пішохідне сполучення. 

Згідно з внесеними змінами до розпорядження Кабінету Міністрів України № 288-р «Про тимчасове закриття деяких пунктів пропуску через державний кордон та пунктів контролю і припинення в них пішохідного сполучення», з 7 квітня державний кордон України можна буде перетнути лише автотранспортом і лише у 19 пунктах пропуску.
Зокрема, на ділянці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України тимчасовому закриттю підлягають наступні пункти пропуску:
- на кордоні з Республікою Польща – ППр «Рава-Руська»;
- на кордоні зі Словацькою Республікою – ППр «Малий Березний»;
- на кордоні з Угорщиною – ППр «Дзвінкове», «Косино», «Лужанка», «Вилок»;
- на кордоні з Республікою Білорусь – ППр «Пулемець», «Дольськ», «Прикладники», «Городище»;
- на кордоні з Республікою Молдова – ППр «Мамалига», «Росошани».
Також нагадуємо, що іншими розпорядчими документами тимчасово закриті пункти пропуску (пункти контролю) через державний кордон для міжнародного пасажирського залізничного, повітряного, автомобільного (для автобусів) сполучення.
Із врахуванням усіх обмежень, введених українською владою та уповноваженими органами сусідніх країн, з 7 квітня залишається лише 19 пунктів пропуску, де можна перетнути державний кордон України власним автотранспортом.
Відмітимо, що у зв’язку з тимчасовими обмеженнями, жодного пункту пропуску на державному кордоні, де здійснюється  пішохідне сполучення немає.
Крім того, виключення обмежувальних заходів можуть прийматися щодо евакуаційних рейсів за рішенням уповноважених міністерств та відомств, повідомили в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України-Західного кордону

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.