"68-й виборчий округ буде одним з найгарячіших не тільки на Закарпатті",- Роберт Левицький

"68-й виборчий округ буде одним з найгарячіших не тільки на Закарпатті",- Роберт Левицький

68-й виборчий округ, один з найгарячіших виборчих округів не тільки Закарпатської області. Так вважає Роберт Левицький, відомий ужгородський підприємець та ресторатор.

Свою позицію він опубілкував у мережі ФБ.

"Конкуренція від цього не зменшилася , а навпаки стає більш запеклою. Поміж сьогоднішніх кандидатів мажоритарщиків та ”списочників” бачимо, як політиків зі стажем, так і зовсім юних, яким посміхнулася доля у виборчому списку , лідерів майданівської революції, лідерів фінансового сектору нашого краю. 
Сьогодні перед майбутніми депутатами я б хотів підняти принаймі одне з важливих питань - де ми знаходимося на тлі конкуренції між регіонами та містами. Я говорю про конкуренцію за фінансовий ресурс, інтелектуальний , науковий , людський , політичний , IT, ринок стартових можливостей, концентрації бази даних ,штучного інтелекту , екосистем , туризму та інше. 


Сьогоднішній вектор нашого краю зовсім інший : відлига будь-якого з вищеперерахованих ресурсів, у тому числі людського, кадрового, фінансового. Руйнування екосистеми Карпат. Відсутність будь-якого з видів туризму, окрім туризму нелегалів з третього світу, які своїми радикальними діями та підтримкою правоохоронних органів , вузів, наркобаронів стають господарями Срібної землі. Сьогоднішнє Закарпаття починає нагадувати мені історію Детройта, який за короткий час став столицею неконтрольованого хаосу .
Повернемося до нас. 
Якщо говорити про кількість якісних стартапів за останні десять років, які виросли хоча б до рівня національних проектів, то завдяки потужній бюрократичній машині вони рівні нулю. 
Масштабні проекти чи створення площадок , хабів, які б дали потужній економічний , культурний чи будь-який інший поштовх розвитку нашого краю за останні десять років - не пригадаю. 


Якщо говорити про проведення івенту, який би був знаковим для світових чи європейський фахівців, окрім історії ”тунеля” в Словаччину, який привернув увагу усієї Європи, мені на думку не спадають. 
І це на тлі розвитку(розкрутки) Львова, Карпатської Польші, та навіть Карпатської Румунії...
Задаю собі та вам питання : хто ж дійсно є тим лідером, і чи усвідомлюють сьогоднішні кандидати, які виклики стоять перед ними ? Якими критеріями повинен керуватися та які питання має мати сміливість підняти майбутній депутат від нашого округу ? Яким масштабом мислення в різних сферах , харизмою, розумінням майбутніх соціально - економічних , когнітивних , наукових та глобальних процесів має володіти майбутній представник нашого округу та краю у ВРУ ?


Але, як би там не було, ми всі є господарями як свого майбутнього, так і майбутнього наших дітей. 
Хоча історія вказує нам на те, що не завжди патріоти можуть знайти собі місце під сонцем на своїй рідній землі".

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання