6 тисяч кримчан вирішили голосувати на виборах президента України

6038 жителів невизнаної Республіки Крим змінили місце голосування і вирішили голосувати на материковій частині України на виборах президента.

Про це повідомив заступник керівника служби розпорядника Державного реєстру виборців Олександр Стельмах, інформують "Українські Новини".

Згідно із законодавством, змінити місце голосування без зміни місця реєстрації можна не пізніше 19 травня.

При цьому для жителів Криму процедуру зміни місця голосування було спрощено (вони могли принести до органу ведення держреєстру виборців на материковій частині України лише паспорт).

Відповідні документи подали до органів реєстру 4451 житель Криму та 1 587 жителів Севастополя.

Найбільше кримчан проголосують у Києві (1483) та Київській області (442).

Ще 800 кримчан змінили місце голосування на Одеську область, 763 - на Миколаївську, 388 - Херсонську, 379 - Львівську, 272 - Донецьку, 248 - Харківську, 234 - Запорізьку області.

В інших областях кількість змінили місце голосування кримчан менше 200.

Всього в Україні змінили місце голосування без місця зміни реєстрації в зв'язку з проживанням не за місцем прописки, роботою в іншому населеному пункті, відпусткою або з іншої подібної причини 171078 громадян, при цьому найбільше українців змінили місце голосування на Київ - 20257 виборців.

Крім того, Стельмах повідомив, що зміна місця голосування жителів Донецької та Луганської областей на інші регіони не була масовою.

Кількість таких змін у цих двох регіонах, за його словами, менша середньої по Україні.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання