6-річна дівчинка потребує термінової допомоги на лікування

Надійка Грушовець- Новак – мама прекрасних дівчаток-двійняток – Насті та Ані. В Анютки – важка форма епілепсії. Єдиний шанс полегшити страждання дівчини – дорого вартісна операція, яку погодились зробити в Туреччині. Родина Ані потребує допомоги на лікування.  Сім’я – багатодітна (4 діток), живуть у селі і для них 17 600 євро – нереальна сума.

Основний діагноз Анюти неможливо вмістити навіть в абзац. Після довгих митарств по лікарнях, цитуємо далі: "Лікуючи то одне, то інше, у дитини побільшало завмирань, коли їй виповнилося чотири роки, вона почала сама ставати на ноги і робити перші кроки, але у дівчинки почалися напади епілепсії, після кожного вона помалу переставала говорити…".

У Анютки – важка форма епілепсії, що майже не піддається лікуванню! А через важку епілепсію лікування супутніх недуг та операції або неефективні, або просто неможливі. Після лікарень мамі дивом вдалося показати дитину лікарю з клініки Medical Park (Туреччини), він якраз був із візитом у Києві щодо одного свого маленького пацієнта з України, якого щойно врятував. Перше, що лікар сказав, побачивши Аню було: "Боже, чому дитина так страждає через напади?". Виявилось, що єдиний шанс у дитини на нормальне життя – це операція зі встановлення вагусного стимулятора. Лікар дає гарантію, що приступи зменшаться на 80%, а, можливо, їх і зовсім не буде.

Допомогти можна тут: https://ubb.org.ua/uk/project/5058 

Українська Біржа Благодійності перевіряє усі документи тих, хто просить допомогти зібрати гроші. А звіт про розміри допомоги і усі надходження публікують на сайті.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання