40 екіпажів з усієї України приїдуть на гірські автоперегони на Закарпаття

40 екіпажів з усієї України приїдуть на гірські автоперегони на Закарпаття

Відкрита першість Закарпатської області та четвертий етап Чемпіонату України з гірських авто гонок «Бескид – 2014», а також відкрита першість Закарпатської області та перший Чемпіонат України з ралі «Ворота України – 2014» відбудуться на території Закарпаття, - повідомляє прес-центр ОДА. 

19-20 червня на території  Ужоцького перевалу Великоберезнянського району Закарпатської області відбудеться відкрита першість Закарпатської області та четвертий етап Чемпіонату України з гірських автоперегони «Бескид – 2014».

У змаганнях братимуть участь близько сорока екіпажів з усіх областей України. Гонка «Бескид» являє собою асфальтний серпантин довжиною 4 км, який нараховує 12 правих та 10 лівих поворотів, а перепад висот складає 211м.

Ця дорога у повсякденному житті має досить високий державний статус, тому її покриття не викликає нарікань зі сторони спортсменів, - зазначив президент місцевого осередку Автомобільної Федерації України у Закарпатській області «Закарпатського обласного Автомобільного клубу»Сергій Трутнєв.

21-22 червня 2014 року на Верецькому та Уклинському перевалах Воловецького та Свалявського районів проводитиметься відкрита першість Закарпатської області та перший етап Чемпіонату України з ралі «Ворота України – 2014». Змагання відбуватимуться під патронатом Закарпатської облдержадміністрації та за підтримки Великоберезнянської, Воловецької та Свалявської районних рад, - сказав  начальник управляння молоді та спорту Закарпатської ОДА Віталій Ерфан.

Організатори змагань: Закарпатський обласний Автомобільний Клуб, Галицький автомобільний клуб та департамент освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання