4 основні тези із промови Порошенка в Ужгороді на площі Петефі

4 основні тези із промови Порошенка в Ужгороді на площі Петефі

Сьогодні, 15 березня, Президент України Петро Порошенко перебував з офіційним візитом на Закарпатті та взяв участь в урочистому відзначенні 80-річчя Карпатської України на Красному Полі поблизу Хуста. Крім того, Президент виступив перед ужгородцями на площі Петефі. Спеціально для цього напередодні тут змонтували велику сцену.

Говорив Президент трохи чи то нервово, чи то напружено. Чи просто, з огляду на проведення виборчої кампанії, трохи змінив свій тон і поведінку перед публікою. Повторив багато посилів і фраз, які звучали перед цим на Красному Полі. Вітав ужгородців із 5-річними досягненнями країни про «віру, мову, армію», радів, що відкрили аеропорт, сипав обіцянками виплат пенсіонерам і з десяток разів потворив слово «бідність».

Теза №1. Разом досягли успіху

Президент акцентував увагу на успіхах України за 5 років. Казав, що маємо незалежну, сильну віру, мову, армію. Не раз повторив «ми це зробили», «ви це зробили», «разом ми досягли».

Теза № 2. Наш ворог – бідність

Перед цим, Петро Порошенко, звичайно загадав основного теперішнього ворога, а номером два йшла якраз вона – бідність. «Починаємо наступ на бідість», «спеціальний план боротьби з бідністю», «подолати бідність», – подібних фраз у промові Президента було більше, ніж достатньо.  Багато було і про пенсіонерів – найбільш незахищену частину електорату: «Найбільше від російської агресії постраждали пенсіонери. Багато їздив по Україні, зустрічався з людьми і знаю, як це складати копійку до копійки», – сказав Президент. І потім почав обіцяти надбавки у 582 гривні в середньому для всіх, хто отримує пенсії, згадувати компенсації та монетизацію субсидій: «Віддайте гроші людям!»,  – рішуче сказав Президент.  Ще згадав про підтримку багатодітних родин і підкреслив, що це дуже актуально для Закарпаття.

Теза №3. Особливе ставлення до Закарпаття

«Слава Закарпаттю! Слава Ужгороду!», – казав зі сцени Порошенко. Згадував радісно про те, що відкрив сьогодні аеропорт, що почув про успішну роботу бізнесу та інвесторів, про розвиток міста і т.д. Говорив про єдність народу  «Ми єдині і непереможні. Ніхто і ніколи не роз’єднає нашу країну. Ніхто і ніколи нас не переможе», – сказав Порошенко.  

Теза № 4. Закарпатські воїни

Особливо у своїй промові Президент виділив закарпатських військових: «Як Президент, як Верховний Головнокомандувач, я пишаюся вашими героїчними земляками, воїнами 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади. А ще – воїнами 27 окремого прикордонного загону ім. Героїв Карпатської Січі. Наші воїни, воїни Закарпаття дали належні відсіч російському агресору, зупинили його. Я дякую закарпатцям, дякую за підтримку Української Армії, дякую добровольцям, волонтерам, воїнам, дякую всім, хто захистив від ворога наш прекрасний край і всю Україну», – сказав Порошенко.  

«Ми ніколи не дозволимо поставити себе на коліна. Велика хоробрість точно була недаремна», – додав він, згадуючи про загиблих закарпатських воїнів.

 

Зображення користувача Гість.

ГАНЬБА. ПЕРШИЙ СРОК а не другу каденцию.

Зображення користувача Гість.

аывпеаку

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання