360 тис.грн. виділила група компаній «РЕНЕР» на ремонт центральної дороги у Лопухово

360 тис.грн. виділила група компаній «РЕНЕР» на ремонт центральної дороги у Лопухово

У центрі села Лопухово нарешті з’явилася якісна дорога з асфальтовим покриттям. Відтепер вулиця Партизанська, по якій раніше не можна було проїхати і пройти, зроблена на роки. Ремонт розпочала сільська рада, проклавши 500 метрів, ще 200 метрів профінансувала група енергетичних компаній «РЕНЕР».

«Група енергетичних компаній «РЕНЕР» виділила для дороги 360 тис.грн., - коментує Юрій Сас, керівник департаменту по зв’язках із громадськістю компанії. – Ми відгукнулися на прохання села і підтримали ремонт частини дороги у Лопухово коштами. Ми постійно надаємо допомогу селу веж упродовж трьох років. За нашої підтримки добудували ЗОШ I-го ступеня з подальшою реорганізацією у Прочківський  НВК «ДНЗ» ЗОШ I-го ступеня.На всі свята вітаємо дітей та школярів. І наприкінці цього року знову завітаємо у навчальні та виховні заклади Лопухова з подарунками та новорічними виставами для дітей».

Іван Фабрицій, голова села, каже, що допомога «РЕНЕР» була вчасною: тепер село має асфальтовану центральну дорогу. «За допомогою своїх коштів та коштів спонсорів ми відремонтували дорогу,- каже Іван Фабрицій. – Цього року ми вже завершили з ремонтами, чекаємо свят».  

Група «РЕНЕР» уклала із селом угоду про співпрацю, оскільки проводить на території сільради будівництво міні-ГЕС. Але багато робить підпримтсов і поза рамками угоди. 360 тис.грн на ремонт дороги виділили додатково, в угоді про це не йшлося. Але підтримали прохання громади.

Крім того за допомогою техніки та фахівців «РЕНЕР» розчищено русло річки у селі,такі дії вже захистили Лопухово від осіннього паводку. Навесні проводили зариблення. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...