300 статей про Закарпаття написали за місяць до української Вікіпедії

300 статей про Закарпаття написали за місяць до української Вікіпедії

 4 січня відбулася царемонія нагородження переможців конкурсу "Пишемо про Закарпаття разом" за присутності членів журі, організаторів та ініціаторів акції.

Конкурс тривав рівно місяць – з 23 листопада до 23 грудня, за цей час українська Вікіпедія поповнилася понад 300 якісними статтями про Закарпаття.

Як зазначив присутній на заході член Правління «Вікімедіа Україна» Андрій Бондаренко, відбір матеріалів був дуже жорстким.

Відтак, найбільшу кількість якісних статей про Мукачево в українській Вікіпедії в рамках конкурсу написала Людмила Бандурчак, а тому отримала планшет Asus Transformer Pad Infinity.

За найбільшу кількість якісних фотографій про Закарпаття, яку за  місяць Юрій Крилівець завантажив аж 97, він здобув Canon EOS 1100D.

Також були відзначені учасники, які зайняли другі місця за кількістю якісних статей про Закарпаття та Мукачево. Так, Олег Олашин отримав іменне запрошення із компакт-диском від туристичного рафтингу «По Тисі разом», грамоту від Мукачівської міськради та набір книг.

Аналогічні подарунки отримає також учасник під ніком «Звірі», який повинен ідентифікувати себе в оргкомітеті. Таку ж процедуру, аби отримати заслужений приз, повинен пройти учасник «Muchachevo», який написав найбільш якісних статей про Закарпаття.

Усі призи вручали член Правління «Вікімедіа Україна» Андрій Бондаренко, заступник мера Мукачева Ернест Нусер та підприємець Андрій Балога, який і виступив ініціатором проведення конкурсу.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання