30 мільйонів щороку отримуватимуть важкохворі Мукачівської ОТГ

30 мільйонів щороку отримуватимуть важкохворі Мукачівської ОТГ

 4 грудня на позачерговій сесії  міськради  депутати   прийняли  програму «Додаткового  соціально-медичного захисту жителів Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки».   Загальний обсяг  фінансування  програми - 90  млн. гривень.  Наступного року на програму виділять 30 млн. Гроші на реалізацію програми  виділятимуть поетапно, відповідно до потреб. 

За чотири роки  програма стала справжнім порятунком для містян що опинилися в складних життєвих обставинах,  особливо тих які  потребували   негайного   дороговартісного  лікування.   Лише в 2019 році  допомогу  отримали   понад  п’ять тисяч мукачівців на  понад 17 мільйонів гривень. 

Програма «Додаткового соціально-медичного захисту» стала доступною  й для жителів  шести  сіл що приєдналися до міста.  Вже з початку нового року  соціальну підтримку  та  допомогу на дороговартісне лікування, окрім Мукачева,  отримуватимуть і жителі Павшина, Шенборна, Нижнього Коропця, Нового Давидкова, Дерцена та Лавок, повідомили у пресслужбі Мукачівської міської ради. 

Нагадаємо, Важкохворі мукачівці цьогоріч отримали понад 17 мільйонів гривень

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання