Новини

27-річний чоловік хотів потрапити до Угорщини за “липовим” пенсійним посвідченням

Пенсійне посвідчення  з ознаками підробки виявили в пункті пропуску «Лужанка» прикордонники Мукачівського загону. Підроблений документ, як підставу для дозволу на виїзд за кордон, надав 27-річний мешканець міста Дрогобич, Львівської області.


Під час поглибленого вивчення наданого посвідчення, прикордонники за допомогою спеціальних технічних засобів виявили ряд ознак, що вказували на його підробку.

фото

Про наявність у діях українця ознак злочину, передбаченого ч.4 ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів» та ст.336 «Ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період» прикордонники надіслали повідомлення до Нацполіції.

Для подальшого прийняття правового рішення, правопорушника передали  співробітникам поліції.

Оперативні та перевірені новини – на нашому Telegram-каналі



 

Автор: Анна Семенюк
Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.