
Вироком Іршавського районного суду Закарпатської області до 5 років позбавлення волі засуджено 25-річного жителя Мукачева. Цей раніше неодноразово судимий мукачівець опинився на лаві підсудних за скоєння ряду резонансних крадіжок у селі Заріччя Іршавськогорайону.
Спершу працівникам Іршавського райвідділу міліції надійшло повідомлення про те, що в одному з приватних будинків у селі вночі через відчинені балконні двері на другому поверсі, поки господарі спали, зловмисники поцупили 30 тисяч російських карбованців, 550 гривень, три мобільні телефони. При цьому перевернули в хаті все догори дном. Потім господарі виявили, що з автомобіля, припаркованого на подвір′ї, викрали ключі, дистанційний пульт на автомагнітолу.
Наступної ночі злодій проникнув у сусіднє помешкання. Тільки вранці селяни виявили зникнення «болгарки», електродрелі та інших господарських приладь.
У ту ж ніч зловмисник відвідав оселю ще одного місцевого жителя. Чоловік забув зачинити двері свого мікроавтобуса, і тому на ранок недорахувався автомагнітоли, банківської картки, на рахунку якої була велика сума грошей.
На кілька днів злодій затих, а далі знову повернувся у Заріччя, де протягом однієї ночі «обчистив» два дворогосподарства. Цього разу знову вкрав автомобільні магнітоли.
Як з’ясували міліціонери, злодієм виявися 25-річний судимий житель Мукачева. Хлопець – з благополучної та забезпеченої сім′ї.
Після завершення розслідування справу передали в суд. Вироком Іршавського районного судумукачівця засудили за ч.3 ст. 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка з проникненням у приміщення) до 5 років позбавлення волі. При винесенні вироку Іршавський суд врахував попереднє невідбуте покарання підсудним за вироком Мукачівського міськрайонного суду, де той був засуджений за скоєння аналогічних злочинів до 5 років позбавлення волі з іспитовим строком три роки, – повідомляє УМВС України в Закарпатській області.