Новини

23 травня пожежникам довелося гасити 4 пожежі у екосистемах області

Дві з них трапилися в Мукачеві. Про це інформують у обласному управлінні ДСНС.

10:20 - загорання сухої трави на відкритій території за адресою: Ужгородський район, с. Часлівці. Пожежею знищено суху траву на площі 0,5 га. Ймовірна причина - необережне поводження з вогнем.

14:58 - загорання сухої трави та чагарників на відкритій території за адресою: м. Мукачево, вул. Ерделі. Пожежею знищено суху траву та чагарники на площі 0,01 га. Причина та збитки встановлюються.

18:19 - загорання сухої трави та чагарників на відкритій території  за адресою: м. Мукачево, вул. Лавківська. Пожежею знищено суху траву та чагарники на площі 0,002 га. Причина та збитки встановлюються.

21:45 - загорання сухої трави та сміття на відкритій території за адресою:  м. Ужгород, вул. Погранична. Пожежею знищено суху траву та сміття на площі 0,05 га. Ймовірна причина - необережне поводження з вогнем.

З початку року (станом на 20:00 23 травня) підрозділи оперативно-рятувальної служби Закарпатської області в екосистемах краю ліквідували 450 пожеж. Загальна площа знищеної сухої трави, чагарників та сміття становить 550,12га.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.