200 школярів на Рахівщині вивчали питання забруднення довкілля та переробки відходів

200 школярів на Рахівщині вивчали питання забруднення довкілля та переробки відходів

На базі Ясінянського будинку культури 4 жовтня понад 200 школярів Ясінянської школи №1 отримували нові знання та уміння від фахівців Рахівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості та Креативного простору "Креденц" з Ясіня.

Захід покликаний привернути увагу молоді до проблем із забрудженям довкілля та як на цьому можна заробити шляхом розвитку стартап-руху та популяризації підприємницької діяльності у сфері переробки та сортуванню сміття.

Цікаво і доступно презентовані відеоролики зі стратегіями переробки відходів, як правильно їх сортувати та стартапи у сфері чистих технологій: виготовлення зубної щітки з дерева і екологічно-чистих компонентів, миючих засобів на тій же основі, вирощування люфи, пошив тайстринок багаторазового використання, утилізації різних типів відходів, сортування та вторинне їх перероблення.

А щоб дізнатися про свої внутрішні професійні якості, учнів проінформували про можливість пройти психодіагностичне обстеження за допомогою онлайн-платформи "Моя професія". У підсумку вони отримують результат особистих якостей та здібностей, здобувають професію, яка робить довкілля чистим, а життя веселішим, - повідомляє Закарпатський обласний центр зайнятості. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання