18 тисяч берегівських пенсіонерів вчасно отримують свої пенсії

18 тисяч пенсіонерів Берегівського району вчасно отримують свої пенсії.

Управління Пенсійного фонду у Берегівському районі підсумувало роботу за 10 місяців цього року. Загальний обсяг видатків на пенсійні виплати за січень-жовтень склав 175,5 мільйонів гривень, а це на 15 мільйонів гривень більше, ніж за відповідний минулорічний період.
Власні надходження по управлінню склали  92,5 мільйонів гривень, що на 14,9 мільйонів гривень або на 19,2 % більше, ніж за цей же період торік. Самозабезпеченість власними коштами на  виплату пенсій становить 52,7 %.  Решта коштів (81,2 мільйони гривень) для виплати пенсій надійшла з  області.
Одним із основних резервів збільшення власних надходжень до бюджету є погашення платниками існуючих боргів до Пенсійного фонду. Незважаючи на всі заходи органів місцевої влади та виконавчої служби, борги залишаються значними і станом на 1 листопада цього року становили 5,6 мільйонів гривень. Майже  5,2 мільйони гривень (92,9 %) боргують підприємства, які знаходяться у процедурі банкрутства (серед них, зокрема, ТОВ “Закарпатполіметали” – 4,0 мільйони гривень або 71,4 % загальної суми фінансових зобов’язань по району; ДП “Батьовський комбінат хлібопродуктів” – 0,6 мільйонів гривень;  держпідприємство “Дослідне господарство ЗІ АПВ НААН” –  0,4 мільйони гривень). Серед економічно активних підприємств найбільший боржник до Пенсійного фонду – це  ЗГРЕ  (керівник В. М. Шклянка ),  її борг складає 0,4 тисяч гривень,- повідомили в газеті «Берегово».

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання