17 осіб потрапили до лікарні через отруєння на весіллі

17 осіб потрапили до інфекційного відділення лікарні через отруєння на весіллі. Як повідомляв раніше Zaholovok.com.ua, у суботу, 28 липня, до інфекційного відділення Хустської районної лікарні з гострими кишковими інфекціями госпіталізовано 7 осіб, серед яких 2 дітей (2006, 2007 років народження).


Попередня причина захворювання – вживання неякісних продуктів харчування під час святкування весілля, яке відбулося напередодні в селі Березово Хустського району. Вочевидь недотримання правил особистої гігієни та зберігання продуктів при високій температурі в домашніх умовах сприяли виникненню спалаху захворювання.


З огляду на це медичними працівниками було обстежені решта присутніх на весіллі, в результаті чого було виявлено  ще 10 осіб із подібними симптомами. На даний час у стаціонарі знаходиться 17 хворих, з них 10 дітей до 17 років. Усім хворим надано необхідну медичну допомогу, стан здоров’я оцінюється лікарями як задовільний.


Фахівцями районної СЕС в осередку захворювання проведено комплекс санітарно-гігієнічних, дезинфекаційних  та протиепідемічних заходів, - повідомили в ТУ МНС у Закарпатській області.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...