166 закарпатських міліціонерів за 2011 рік вчинили адмінправопорушення

Порушено 1 кримінальну справу, внесено понад 130 документів реагування (подань, приписів), задоволено більше 490 протестів, до відповідальності притягнуто 371 посадовця, у тому числі 188 з числа органів державного контролю. Такі результати перевірок, які здійснювала упродовж 2011 року прокуратура Закарпатської області щодо забезпечення захисту прав та інтересів громадян під час застосування до них заходів адміністративного впливу з боку службових осіб правоохоронних та контролюючих органів.

Про це повідомив старший помічник прокурора області з питань захисту прав громадян та інтересів держави при застосуванні законів про адмінправопорушення Володимир Луцанич.

Складено 17 протоколів про адміністративні корупційні правопорушення. За результатами їх розгляду визнано винними та притягнуто до відповідальності 13 посадовців. Опротестовано 5 незаконних рішень, прийнятих внаслідок протиправних діянь.
За результатами прокурорських перевірок додержання законодавства про адміністративні правопорушення в органах внутрішніх справ до відповідальності притягнуто 166 міліціонерів. Задоволено 320 протестів, принесених на незаконні постанови про накладання на громадян адміністративних стягнень, з них органів ДАІ – 124.


Численні порушення адміністративного законодавства при притягненні громадян до адміністративної відповідальності виявлено у роботі органів державного контролю. Реагуючи на зазначені факти порушень, упродовж 2011 року прокурорами внесено 68 подань та приписів, опротестовано 141 незаконну постанову про накладання адміністративних стягнень на громадян, за документами реагування до дисциплінарної відповідальності притягнуто 188 посадовців.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання