15 закарпатських депутатів покарають за корупцію

15 закарпатських депутатів покарають за корупцію

До відповідальності за вчинення корупційних правопорушень притягнули 15 закарпатських депутатів.

З початку року спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції складено та направлено до суду 60 протоколів про вчинення адміністративних корупційних правопорушень, з яких 11 - органами прокуратури , 16  – ВБКОЗ УСБУ в, 33  – УБОЗ УМВС в області.

Із загальної кількості складених протоколів: за одержання неправомірної вигоди – 10, надання неправомірної вигоди – 1, порушення обмеження щодо сумісництва -11, неподання декларації – 28, конфлікт інтересів – 8, невжиття заходів протидії корупції – 2.

Судами розглянуто за вказаний період 43 протоколи, за результатами розгляду яких: 34 правопорушника притягнуто до адмінвідповідальності у вигляді штрафів; 9 закрито (3 - у зв’язку із спливом строків давності накладення стягнення, 1 - за малозначністю вчиненого діння, 4 - у зв’язку з відсутністю складу адмінправопорушень).

На розгляді в судах знаходяться ще 18 протоколів, з них у судах першої інстанції – 11, апеляційної – 7.

Серед осіб, яких притягнуто до  відповідальності за вчинення корупційних правопорушень 15 депутатів сільських, селищних, міських, районних рад, 4 - посадовці  місцевого самоврядування, 4 – службові особи охорони довкілля, 2 - працівники контролюючих органів, 1 – працівник міліції. З них 22 - у сфері місцевого самоврядування, по 2 у бюджетній сфері та сфері освіти, по 1  у сфері земельних відносин та паливно-енергетичному комплексі.

Водночас, із 34 правопорушників із займаних посад вже звільнено 14 осіб, з яких: 5 - у зв’язку із притягненням до відповідальності за корупційне правопорушення; 9 - за власним бажанням до складання протоколу або набрання чинності постанови суду про притягнення до відповідальності, по 12 депутатам внесено подання на припинення повноважень, з яких 4 задоволено, інші перебувають на розгляді, – повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.  

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання