15 справ, які можна встигнути зробити до Нового Року

15 справ, які можна встигнути зробити до Нового Року

Час так летить, що, як тільки ми звикли у документах і листах писати «2016», а не 15, уже через 10 днів знову доведеться перелаштовуватись на нове: 2017-й прийшов якось надто швидко і навіть неочікувано. Йому хочеться сказати: «Почекай, ми ще не здали звіт/не склали плани/не завершили справи!», «Не спіши, бо ми ще не визначились, чого від тебе хочемо!»,  «Зачекай, нам ще треба трохи часу!», або просто і чисто по-закарпатськи «Не пилуй на ня, 2017-й!». 

Скільки б ми не жартували і як би не старалися «відтягнути час», нинішній рік минає. Для когось він, традиційно, був добрий, для когось – жорстокий. Але для більшості точно нелегкий. Йому на зміну уже на санях через морози-хуртовини, які ми добре пам’ятаємо із свого закарпатського дитинства, їде Новий 2017 рік. Ніхто не береться загадувати і прогнозувати. Бо нема сенсу. Попри усі труднощі у країні, попри усі особисті негаразди і нескладені пазли, треба йти далі. Жити своїм життям, цінувати себе і близьких, радіти добру і намагатися його примножувати.

Zaholovok.com.ua теж трохи здивований такою швидкоплинністю часу, але все-таки, має для читачів список справ, які точно можна встигнути зробити до Нового Року.

1. Переглянути дедлайни. За 10 днів до 2017-го завершіть найважливіші, ті які ще «терплять» залиште на перші числа січня: перед Різдвом ще буде трохи вільних годин.

2. Сходити на цих вихідних на прогулянку. З друзями, дітьми, з тими, кому давно обіцяли «точно сьогодні вибіжу з роботи на каву».

3. Купити собі книжку. Поки ще нема страшного передноворічного ажіотажу, виділіть час і виберіть для себе ту книгу, яку давно хотіли прочитати.

4. Не забути про своїх стареньких. Вони завжди нас чекають. А якщо рідних уже нема поряд, є чиїсь бабусі-дідусі, які через життєві обставини залишились без родин. Вони точно вам будуть щиро раді. (Хто бажає допомогти – тут є деталі).

5. Ще цього тижня подумати про подарунки. Щоби потім не купувати «перше ліпше».

6. Гірлянди! Відчуття, коли нарядив ялинку, вмикаєш гірлянди і… нічого, відоме багатьом. Не повторюйте цих помилок. Краще перевірити, чи вони працюють, до 31-го.

7. Написати листа. Старим друзям, які зараз далеко-далеко, або родичам, які живуть в іншому місті, чи в іншій країні.

8. Вирішити, де будете 31-го і 1-го. Якщо є бажання кудись поїхати, ваші плани може скоригувати Укрзалізниця. Подбайте про квитки уже зараз.

9. Роздрукувати фото 2016-го. З ваших поїздок, зустрічей  чи домашніх посиденьок. Повірте, не пошкодуєте!

10. Переглянути цьогорічний записник. Може, він нагадає вам про забуті справи, які якраз можна встигнути зробити, або про якісь приємності з недалекого минулого. Малюнки, зроблені під час робочих нарад, можна поставити у рамочку  :).

11. Скласти плейлист на Новий Рік. Щоб потім не слухати інтернет-радіо і не включати телевізор. Хіба на привітання Порошенка, якщо хочете.

12. Подбати про домашніх улюбленців. Якщо ви збираєтеся кудись їхати на Новий Рік, подумайте, хто буде частувати кормом ваших чотирилапих кілька днів. Якщо залишаєтесь вдома, все одно прикупіть своїм улюбленцям чогось особливого, щоби і у них був «новорічний стіл».

13. Прибрати робочий стіл на комп’ютері. Навіть, якщо всі файли підуть у папку «Перебрати», «Всяке різне» чи «Новая папка 2».

14. Виділити хоч годинку-дві для себе. Аби подумати про рік, що минає, і окреслити якісь мрії-плани на рік прийдешній. Визначити, яким для вас особисто був 2016-й і, у будь-якому випадку, подякувати йому за все: хороше і не дуже, те, що навчило вірити у добро і те, що дало уроки на майбутнє.

15. Попросити у Небесної Канцелярії снігу. У горах його трохи є, але треба ще!

Zaholovok.com.ua 

Фото з мережі

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання