Новини

15- річний закарпатець після сварки втік до друга в сусіднє село. Хлопця шукали кілька годин

 Вчора, 3 серпня, впродовж півтори години ювеналам поліції Мукачівщини вдалося розшукати 15-річного юнака. Хлопець  пішов з дому після сварки з рідними. 

За словами матері, яка й повідомила про зникнення сина в поліцію, ще о 16-ій годині він сказав, що йде кататися на велосипеді. Проте не повертався додому впродовж семи годин.  Стурбована мати звернулася до поліцейських, які одразу ж розіслали орієнтування працівниками району. 

Пошуком хлопця зайнялися й працівники ювенальної превенції. Саме з інспектором сектору ювенальної превенції неповнолітній втікач вийшов на зв’язок. Під час телефонної розмови поліцейські дізналися, що хлопець перебуває в сусідньому селі, в будинку свого друга. З дитиною зустрілися  ювенали, разом із працівниками групи  швидкого реагування. 

На цьому робота працівників поліції не завершилася. З метою недопущення подібних випадків у подальшому, поліцейські провели профілактичну розмову  із неповнолітнім та його батьками, - повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області  

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.