14-річні закарпатці будуть отримувати закордонний паспорт на основі громадянського

Набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України , якою внесені зміни до порядку оформлення закордонного паспорта. Зокрема, нововведення стосуються оформлення документів 14 – річним дітям.

Так, для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон особою, яка досягла 14 –річного віку, подається паспорт громадянина України. Молода людина, якій виповнилося 14 років, зобов’язана отримати громадянський паспорт.

Документ у вигляді ID-картки можна оформити в усіх підрозділах міграційної служби краю, за винятком Перечинського району. У підрозділі, де ще не встановлено робочу станцію з оформлення біометричних документів, паспорт громадянина України поки видається у вигляді книжечки. Вперше дана послуга надається виключно за місцем реєстрації і є для 14- річних громадян безкоштовною.

Вартість закордонного паспорта становить 557 грн. 32 коп. У випадку прискореного оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон – 810 грн. 32 коп., - пише Ольга Поштак, головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю та ЗМІ ГУДМС України в Закарпатській області 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання