12 квітня закарпатці очистять область від сміття

12 квітня закарпатці очистять область від сміття

12 квітня 2014 року усі закарпатці прибиратимуть сміття у своїх містах і селах у рамках акції «Зробимо Україну чистою!». Запрошуємо долучитися до екологічної ініціативи усіх! Також : у цей день, о 13.00 всі учасники акції зможуть приєднатись до всеукраїнського флеш-мобу і встановити рекорд, зібравши найбільшу кількість сміття за одну секунду.

В Ужгороді ця ініціатива розпочнеться 12 квітня 2014 року, о 10:00. Усі бажаючі збираються на визначених локаціях: Шахтинський ліс, парк Підзамковий (колишній парк Горького), Київська та Ботанічна набережні. Від шефа локацій отримують рукавички, пакети для сміття та інструкції. Прибирають та складають сміття у визначені місця. О 13:00 долучаються до всеукраїнського флеш-мобу, а потім йдуть на каву на терасу DEEP, де відбудеться перший у цьому сезоні Вуличний Університет!

В Ужгороді триває пошук шефів 4 локацій – Шахтинський ліс, Парк Горького, Київська та Ботанічна набережні. Їх завдання: роздати рукавиці й смітники, показати де залишати сміття, о 13.00 подати сигнал до флеш-мобу, по закінченню прибирання зробити огляд локації, підрахувати кількість волонтерів на локації. Зголошуйтесь та зв’язуйтеся з організаторами по тел.: +38(050)9710409 або у соціальних мережах: vk.com, facebook.com.

Дбайливо ставитися до довкілля - дуже важливо тому, що настав момент коли саме ви можете зробити ваше місто чистішим та бути прикладом для інших. Як можете допомогти? Прибирайте визначені локації, зголошуйтеся шефами локацій, збирайте свою команду та організовуйте прибирання там, де живете. Більше людей – менше сміття!

Довідка:
Всеукраїнська громадська організація «Зробимо Україну чистою!» («ЗУЧ») – учасник загальносвітового руху «Let’sdoit, world», що об’єднує понад 8,5 мільйонів людей в 108 державах, які щорічно в обраний день виходять на прибирання у своїй країні. Мета «ЗУЧ» – виховання відповідального ставлення громадян до довкілля шляхом безпосереднього долучення місцевих громад до прибирання своїх міст та селищ. Головними напрямками акції є еко-виховання, благоустрій та правильне поводження з відходами.Три роки поспіль кількість учасників акції подвоюється. У 2011 році до акції долучилося 22000 волонтерів, у 2012 р. – понад 51000, а у 2013 р. на прибирання вийшло вже 140000 активістів з 374 міст по всіх регіонах України. У 2014 р. ми плануємо залучити понад 250000 учасників з усіх регіонів України.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання