11 листопада в ужгородській філармонії дасть концерт Кейко Мацуі

11 листопада в ужгородській філармонії дасть концерт Кейко Мацуі

У великому залі Закарпатської обласної філармонії 11 листопада о 19.00 дасть концерт найуспішніша джазова піаністка Америки та найпопулярніша жінка-виконавиця джазу в світі Кейко Мацуі.

Стиль, в якому грає піаністка критики називають “сучасним джазом” або “сучасною музикою для дорослих». Незвичайні мелодії і спокійні… Красиві аранжування з використанням великої кількості інструментів заворожують своїм звучанням і є основними складовими її музики.

 Коли Кеіко було 5 років, мати віддала її на заняття з класу фортепіано. Вона була однією з кращих студенток Ямаха Мьюзик Фаундейшн та швидко прославилася як піаністка-вундеркінд у себе на батьківщині в Японії. За гроші, подаровані на весілля, вони разом із чоловіком придбала студію звукозапису. Під час медового місяця молоді записали перший альбом. Кейко стверджує, що музика, яку вона пише, приходить до неї з космосу.

 Кейко Мацуі – неперевершена джазова виконавиця! Вона, серед іншого заворожує своєю щирістю і натуральністю. Музика Кейко – неймовірний коктейль з нью-ейдж, японської етніки, європейського середньовіччя і традиційного блюзу, в якому акустика поєднується с електронікою, а спокій та умиротворення – з диким захопленням і пристрастю. Незважаючи на те, що на її творчість вплинула такі відомі музиканти, як Стіві Вандер, Сергій Рахманінов і Чак Коріа, виконавиця найбільше полюбляє слухати Стінга.

 Кейко підкорила світову публіку віртуозністю виконання і легкими, вишуканими джазово-східними мотивами. ulvovi.com

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...