10 справ, які треба встигнути зробити до Різдва

Передноворічна круговерть і святкові феєрверки вже у минулому, але підготовка до найбільшого християнського свята – Різдва – якраз стартує. Любителі, щоби все було «як книжка пише», починають планувати Святу вечерю, хтось бігає по магазинах у пошуках подарунків для рідних, хтось складає список продуктів, а найменші – ще доучують колядки, щоб заспівати на Різдво, як слід.

У передсвятковій метушні ми часто забуваємо про саму суть свята і автоматично переключаємося на декорації – стіл, прикраси, гості… Редакція Zaholovok.com.ua підготувала список справ, які бажано встигнути зробити до Різдва.

1. Відправити справжню різдвяну поштову листівку рідним. Так, саме паперову листівку, з маркою, підписану від руки, по традиційній пошті. Електронні привітання це добре і швидко, але листівки – це тепло і мило. Можете обрати листівку з дитячими малюнками і встигнути ще сьогодні відправити вітання рідним. Точно будуть здивовані!

2. Зробити для когось маленьке диво. Добрі справи перед Різдвом – це те, чого завжди потребує світ, те, від чого він стає кращим. Тому не шукайте виправдань і подвигів, просто зробіть для когось добро і це стане маленьким чудом для тієї людини чи родини.

4. Подбайте про солодощі для колядників. Гроші – це непогано, але діти завжди радіють «наколядованим» цукеркам, шоколадкам і фруктам ще більше.

5. Полистайте мамину чи бабусину книгу з рецептами і виберіть якийсь із них для святкового столу. Уявіть, як радісно буде смакувати бабусиним печивом чи маминою кутею на Різдво разом з близькими!

6. Роздрукуйте фотографії із знакових для вас подій і моментів за минулий рік. Це – дуже класна звичка. Спробуйте і будете так робити щороку! Альбоми у Фейсбуці чи Інтсаграмі ніколи не замінять фото, які можна потримати у руках чи повісити у рамочці на стіну.

7. Виділіть час для себе. Тільки для себе. Побудьте трохи наодинці із своїми думками, згадайте все хороше, подумайте про невдалі моменти і побажайте собі бути щасливими! Це дуже важливо.

8. Відпустіть усі образи. Принаймні, постарайтеся. Таке світле свято не треба зустрічати із роздратованістю на когось. Образи нічого хорошого не приносять в життя. Тому варто постаратися їх забути, пробачити і відіслати у минуле.

9. Скажіть своїм рідним і близьким, що ви їх любите. Бо свою любов і прихильність треба тримати не тільки в своєму серці, важливо ще вміти й хотіти ними ділитися. Життя не передбачуване і, як співає Coldplay, «коротке, як снігопад».

10. Зустріньте Різдво у родинному колі, підіть на святкову нічну службу. Колядки вночі – це неймовірно!

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання