10 справ, які треба встигнути зробити до настання весни

10 справ, які треба встигнути зробити до настання весни

Здається, недавно бігали по магазинах у пошуках подарунків на Новий Рік, ніби вчора шукали рецепти традиційної куті на Святвечір, чекали настання Різдвяного Дива, а зараз – ще якісь неповні чотири тижні – і весна! Комусь «нарешті», а хтось ще не встиг покататися на лижах, для когось зимові куртки-рукавички-шарфи уже дуже стали «важкими», а комусь взагалі ще не хочеться легких подихів весняного вітру, бо ще щічки хочуть морозу. Словом, усім людям не вгодиш, але так, чи інакше, скоро весна.

Zaholovok.com.ua, традиційно, підготував список справ, які дуже бажано встигнути зробити до настання весни.

1. Якщо протягом цієї зими ви ще ні разу не каталися на лижах/сноуборді, то завдання №1 – обов’язково знайти час я цієї чудової справи. Не відмовляйте собі в цьому задоволенні. Дивіться прогнози погоди (цей тиждень бажано пропустити, бо навіть в горах буде волого і «плюс»), а пізніше – можливостей ще буде. У крайньому випаду – подаруйте собі ще кілька сеансів катання на ковзанах, або шукайте гірку і – по санях!

2. Розібрати ялинку. Якщо ваше рішення «хай ще до Водохреща постоїть» затяглося до сьогодні, - саме час наважитися і таки розібрати ялинку. В дитинстві більшості з нас завжди було сумно, коли усі новорічно-різдвяні прикраси складалися в ящик і відносились кудись аж до нового року. Тепер, підозрюємо, у багатьох майже стійких до емоцій дорослих, відчуття майже ті самі. Але ж є оте вічне «треба». Хоча варіант «до 8 Березня точно достоїть» ніхто не відміняв :)

3. Зробити порядок у шафі. Це – універсальна порада на кожен сезон. Бо ж дуже часто і жінки, і чоловіки дотримуються стилю «творчий безлад» і це, як правило, стосується якраз наших шаф із одягом. Є ще робочий стіл, сумка чи рюкзак, папка з паперами, які «жаль викинути» і купа всього. Але насправді найважливіше, щоб порядок був у голові. Тому починайте із шафи :)

4. Написати список планів на весну. Можна проаналізувати, що вдалося/не вдалося із такого ж «зимового» списку. Але обов’язкове правило – сильно не розстроюватись, якщо половина справ не зроблена – настання весни вас обов’язково активізує!

5. Виділити собі час на вечір з друзями. Підіть на прогулянку, в кіно, чи на піцу. Або влаштуйте собі посиденьки у когось вдома з переглядом фото «зі старих часів», згадуйте смішні історії зі спільних поїздок, веселі й не дуже події, все-все-все, що для вас важливо. Такі вечори – дуже цінні.

6. Прочитати хорошу книжку. Тут поради щодо конкретних книг не підходять, бо кожному – своє. Але знайти час на кілька затишних зимових вечорів з книжкою – обов’язковий пункт.

7. Почати бігати, або записатись на будь-яку секцію. Фізична активність – це завжди добре. Підберіть собі заняття відповідно до фізичної форми і таке, аби добре «відключало голову» після роботи. А якщо давно збирались почати бігати, але все відкладали, «бо зима», то зараз, у лютому снігу вже набагато менше і можна влаштовувати собі ранкові або вечірні пробіжки без боязні підсковзнутися. Якщо почнете цього тижня, то до весни вже зможете «взяти» два кола на стадіоні, а то й більше!

8. Знайти собі нове хобі. Фотографія, танці, малювання, музика – все, до чого лежить душа. Почніть уже тепер, а з весною якраз прибуде натхнення для більш бурхливої творчості.

9. Навчитися робити імбирне печиво (поки ще актуально для зими) або якийсь пиріг чи тортик за новим рецептом. Це – чудове заняття для ще поки довгих і трохи сірих зимових вечорів, повірте. Якщо ж ці кулінарні штуки – зовсім не ваша тема, просто підіть в кафе і спробуйте щось новеньке, аби засолодити душу. А штруделі, наполеони і тірамісу залиште для інших випадків :)

10. Піти на музичний концерт або на театральну виставу. Мистецтво – це те, що добре лікує змучену зимою душу і налаштовує на роздуми і творчість. Може, надихнетесь і почнете якусь власну справу, може, почуєте якийсь посил спеціально для вас, який скерує на якусь конкретну життєву стежку. Ну  або просто отримаєте хороші емоції.

Ще зовсім-зовсім трохи – і весна постукає в  наші серця. Будемо радіти теплому сонечку, фотографіям крокусів із Колочави і з нетерпінням чекатимемо, коли на Закарпатті зацвіте перша сакура. Але поки що – радійте зимі, кожному морозному чи не дуже дню і спішіть на лижі!

 

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання