10 справ, які можна встигнути зробити в останній день осені

10 справ, які можна встигнути зробити в останній день осені

Не віриться, але золота осінь, яка прийшла за спекотно-дощовим і надто швидкоплинним закарпатським літом, уже теж рахує свої останні жовті й багряні листочки. Сьогодні – «фінальний» і, якщо не брати до уваги гірські райони, справжній осінній день: з плаксивим дощем,  сірим небом, розбавленим яскравими осінніми барвами, і запахом улюбленої закарпатської кави.

Zaholovok.com.ua зібрав до купи 10 серйозних і не дуже справ, які можна встигнути зробити ще сьогодні, 30 листопада.

1. Вигуляти яскраву парасольку. Дощів останнім часом закарпатцям вистачає, але в останній день влади Золотої Осені, можна дозволити собі в обідню перерву або після робочого (може, скороченого?:)) дня прогулятися ще осінніми вуличками і згадати, якою для вас була цьогорічна золота пора.

2. Навести лад у паперах. У людей різних професій, зазвичай, «дуже потрібних» записок, чернеток, листів, роздруківок і «накидів» планів збирається ціла гора. Як кажуть зірки, сьогодні – вдалий день для того, аби їх перебрати. Або хоча б розбити на групи «важливе», «ой, круто, знайшлося», «хай ще полежить» і  «на розпалення сімейного вогнища» :)

3. Закрити усі осінні дедлайни, які, через об’єктивні чи суб’єктивні причини, затягнулися аж до 30 листопада. Звичка відкладати справи на «завтра точно дороблю» тягне за собою наслідок «вчора був дедлайн». Треба спробувати подолати таку сумну реальність.

4. Купити дві упаковки різного виду чаю. Від кави, звичайно, ніхто не відмовляється, але йуть холоди, тому грітися в офісі чи вдома за роботою будемо чаєм. З печеньками :).

5. Згадати, кому з друзів сьогодні День народження і ввчері зайти в гості з подарунком. Якщо ж іменинники живуть не поряд, – встигнути відправити справжню, не електронну листівку. Або зняти відеопривітання і надіслати через нетрі ітернету, здолавши кілометрові відстані.

6. Відвідати бабусю і дідуся. Ну ви ж знаєте, що ваше «просто забігти в гості» буде нагороджене борщем, пампушками, голубцями чи закарпатськими фанками. Тим, у кого бабусі-дідуся уже немає, можна зайти на ринок і… купити завжди дуже потрібний букет осінніх хризантем, соняшникове насіння, запаковане у стару газету чи стельки до взуття. Хоч на мить, але радісними, станете не тільки ви.

7. Ощасливити себе чотирилапим другом і знати, що зима, яка почнеться вже завтра, точно буде веселою. У виборі пушистих, вухастих і вусастих вам допоможе ужгородський «Барбос».

8. Подзвонити оператору. Так-так, не важливо, що у вас: Київстар, МТС чи Лайф, наберіть оператора і виясніть, який тариф для вас буде вигідніший і дешевший узимку: йдуть свята і скоро доведеться багато дзвонити і писати смс з привітаннями, починаючи з Андріїв і завершуючи Василями.

9. Сфотографувати цьогорічну осінь. Хоч уже листя на деревах не так багато і осінні барви таки трохи приглушені сірістю, туманом і дощем, але фото таки можна зробити. Бажано не селфі :).

10. По дорозі з роботи, навіть якщо будете повертатись пізно, зайдіть у кав’ярню і випийте легенької кави. Не хочете в кафе – приготуйте ї вдома. Якщо для кави – вже надто пізно, виберіть трав’яний чай. Не спішіть, віддайте цей час тільки собі і згадайте, якою для вас була ця коротка осінь.

Гарного листопадового дня!

Zaholovok.com.ua

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання