10 речей, які найчастіше забувають закарпатські наречені

10 речей, які найчастіше забувають закарпатські наречені

Під час посту Закарпаття майже не святкує весіль. Утім, лише здається, що у цій галузі затишшя. Майбутні молодята активно готуються до свого одруження, професіонали – до осіннього сезону. Закарпатка Надія Антонь (дівчина – успішний фотограф, випускниця Фотошколи Володимира Твердохліба) сформувала список із 10 речей, про які найчастіше забувають наречені. А Zaholovok.com.ua вирішив їх візуалізувати.

Отже, з власного досвіду Надія розповідає, що «забудькуваті» наречені найчастіше не пам’ятають самі про ці 10 речей. Далі – коментарі самої авторки.


1. Поїсти. Так, дуже багатьом не хочеться їсти. Але якщо ви не хочете зіпсувати собі день, забезпечте себе нормальним сніданком.


2. Зручне взуття. Це не означає, що Вам потрібно відмовитися від розкішних босоніжок на шпильці. Просто витримати цілий день в них майже неможливо. У Вас буде менше сил, мало бажання танцювати і проводити фотосесію.

3. Паспорти і гроші. Як не дивно, але забувають.
4. Обручки і бокали.
5. Флешку з музикою на перший танець.
6. Заспокійливе. Мати при собі обов’язково. Будь-що може трапитися. Деяким навіть потрібен нашатир.


7. Погодувати фотографа і відеооператора. Деякі цього не роблять. Але візьміть до уваги, що ці люди працюють на Вас на ногах увесь день. Їм дуже важко без “підзарядки”.


8. Вода. Важливо подбати про це, а саме влітку. Шампанське - шампанським, але спрагу ще ніхто не відміняв.


9. Свідоцтво про шлюб після реєстрації.


10. Коровай, рушники вишиті, пшеницю, копійки, цукерки…

«Можливо, варто подумати про те, щоб замовити весільного координатора, щоб весілля пройшло гладко і як ТИ хотіла?!», - підсумовує Надія Антонь.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання