10 підрозділів міграційної служби Закарпаття приймають 16-річних на ID- картку

11 січня в Україні стартувала кампанія з оформлення паспорта громадянина України у вигляді пластикової картки, яку ще називають ID-карткою.

На першому етапі новий документ зможуть оформити лише особи, які досягли 16-річного віку. 

На Закарпатті в перші два робочі дні до територіальних підрозділів міграційної служби краю з відповідними заявами щодо оформлення ID-картки звернулося 16 юних закарпатців.

Аби отримати паспорт громадянина України у формі картки, особі, яка досягла 16 років та оформлює внутрішній паспорт вперше, необхідно подати лише свідоцтво про народження та ксерокопії паспортів батьків. Ця послуга надається виключно за місцем реєстрації та є для юних громадян безкоштовною!

До паспорта громадянина України у формі пластикової картки вносяться персональні та біометричні дані людини ( оцифрований образ обличчя, оцифрований підпис), відомості про сімейний стан. Інформація про реєстрацію місця проживання наразі видаватиметься у вигляді паперової довідки. Термін виготовлення документа складає 30 календарних днів.

На сьогодні 10 територіальних підрозділів ГУДМС України в Закарпатській області здійснюють прийом заяв на оформлення ID-картки. Для цього використовується те саме обладнання, що й для закордонних біометричних паспортів. У п’яти районах області (Міжгірському, Мукачівському, Воловецькому, Перечинському та Великоберезнянському), в яких так званих робочих станцій поки немає, паспорт громадянина України наразі видаватиметься у звичному вигляді книжки.

Надходження необхідного обладнання для цих районів очікується вже найближчим часом, - пише Ольга Поштак, головний спеціаліст по зв’язках з громадськістю та ЗМІ ГУДМС України в Закарпатській області.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання