10 нацгвардійців, які розчищали Вільшанське водосховище, отримали подяки від влади

Десять бійців батальйону Національної гвардії, котрі брали участь у розчистці Вільшанського водосховища, отримали подяки від голови Закарпатської ОДА.

Геннадій Москаль зустрівся з ними у камінному залі облдержадміністрації, аби кожному особисто висловити вдячність за виконану роботу. За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, зразкову дисципліну, високі показники у службовій діяльності відзнаку отримали командир батальйону військової частини 3002 Національної гвардії України Олег Конопляник, а також бійці батальйону – Василь Гейхель, Павло Ганчак, Олександр Дідик, Іван Мазур, Василь Матвійчук, Володимир Мотишен, Дмитро Самарець, Сергій Федіна та Олександр Цибик.

До розчищення Вільшанського вдосховища, що на межі Міжгірського та Хустського районів, нацгвардійці долучилися на особисте прохання Геннадія Москаля, котрий дав вказівку привести до ладу вщент захаращену гідроспоруду. Тонни непотребу у водосховище знесли річки з сіл, які знаходяться вище за течією. Протягом двох днів бійці Нацгвардії спільно з працівниками екологічної інспекції, лісового господарства, держслужби з надзвичайних ситуацій, обленерго, на балансі якого знаходиться водосховище, Нацпарку «Синевир» зібрали близько півтора тисячі мішків сміття, більшість якого – пластикові пляшки, - повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання