«Закарпатгаз» проводить конкурс до Дня захисника України

 З 20 вересня по 10 жовтня ПАТ «Закарпатгаз» оголосив конкурс малюнка серед дітей до Дня захисника України - «Безпечна Україна». За умовами конкурсу юні митці повинні надіслати на адресу компанії малюнки в довільному виконанні, присвячені мужності українських бійців. Найкращі роботи будуть відзначені цінними подарунками та разом із благодійною допомогою відправлені захисникам у зону АТО.

Взяти участь в акції можуть діти від 6 до 14 років - учні молодших класів загальноосвітніх навчальних закладів Закарпатської області. Конкурсні роботи ПАТ «Закарпатгаз» буде приймати до 5 жовтня. Серед них спеціальна комісія відбере кращі малюнки, які відповідають критеріям конкурсу. За результатами відбіркового етапу до 10 жовтня на офіційному веб-сайті ПАТ «Закарпатгаз» zk.104.ua триватиме онлайн-голосування для визначення трьох фіналістів.

«Власним прикладом ми хочемо показати, що кожен з нас має можливість підтримати бійців української армії. Ми вже розпочали збір малюнків, які по завершенні конкурсу разом з благодійною допомогою будуть відправленні на передові позиції й зігріватимуть душі військовиків на Сході України», - коментує фахівець із зв’язків з громадськістю ПАТ «Закарпатгаз» Юрій Ломакін.

До участі в конкурсі приймаються індивідуальні оригінальні авторські роботи, що відповідають умовам конкурсу. Зокрема, малюнки повинні бути А4 формату в довільному виконанні (графіка, живопис, акварель, гуаш тощо). На зворотній стороні роботи необхідно обов’язково вказати автора учасника конкурсу, назву малюнку, дату виконання та контактні дані.

Під час оцінювання робіт комісія братиме до уваги такі критерії, як оригінальність та оформлення, якість роботи, творчий підхід,  ступінь самостійного виконання, охайність та найголовніше - відображення і передача теплих відчуттів до захисників країни. Переможці онлайн-голосування отримають цінні призи. Інші учасники, які потраплять до відбіркового етапу будуть нагороджені заохочувальними подарунками.

Надсилати роботи можна на адресу компанії: вул. Погорєлова, 2, м. Ужгород з позначкою «Безпечна Україна» або на електронну адресу компанії press@zkgas.com.ua. З детальними умовами конкурсу можна ознайомитись на корпоративній сторінці  ПАТ «Закарпатгаз» zk.104.ua.

Прес-служба ПАТ «Закарпатгаз»

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання