«Срібний Татош»: лицарські бої і атмосфера минулого

«Срібний Татош»: лицарські бої і атмосфера минулого

У замку Сент-Міклош 27-28 травня вшосте відбувся фестиваль середньовічної культури «Срібний Татош». Цього року у Чинадієво приїхали найкращі лицарі з усієї України, а також з Молдови, Білорусі та Угорщини.

На два дні замок та усі відвідувачі фесту поринули в атмосферу минулого: лицарі в обладунках, дами серця, коні, предмети старини… «Видавали» тільки смартфони і фотоапарати гостей, – без них можна було б по-справжньому  відчути дух Середньовіччя.

Основний акцент «Срібного Татоша» – лицарські бої (справжні!), середньовічна реконструкція, майстер-класи з ремесел. А цього року – ще й потужна кінна програма. Відвідувачі, окрім показових виступів, змогли побачити під час фестивалю ще й справжній кінний турнір. Видовище захопливе!

Були і парні поєдинки, і командні, і бугурти – коли суне «лава на лаву». По правді кажучи, сильно вражає. І навіть трохи наганяє страх.

Для дітей діяла спеціальна розважальна зона – «Татошик». Тут для найсміливіших організатори влаштували дитячі лицарські бої, щоправда, на м’яких мечах та в іграшкових обладунках. Любителі літератури мали можливість послухати нові таланти і почитати власну поезію: окремо діяв літературний майданчик «Літатош», родзинкою якого стало вечірнє  містичне театралізоване дійство біля вогню,  а також недільний конкурс серед молодих поетів з різних куточків України.  

Цього року організатори подбали і про середньовічні смаколики для відвідувачів фестивалю: під час заходу діяла локація «Ситий Татош», де всі охочі могли перекусити  традиційними і не дуже стравами, приготованими за старовинними рецептами.

Вражав фестиваль і музикою: хедлайнерами на сцені «Срібного Татоша№ став гурт «Irdorath» із Білорусі, грав також популярний на Західній Україні гурт «Чаламада» та гості із Угорщини «Hollóének Hungarica».

Більше фото дивіться у розділі "Фоторепортаж": Частина 1, Частина 2

 Фото Ані Семенюк

Loading...
Зображення користувача RobertoKed.

Кому xevil рекомендуется в первую очередь

Xevil скачать бесплатно полная версия

----------------
дочь подглядывает как отец дрочит

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...