Новини

«Скакалка»: Для закарпатської молоді стартував новий дружній проект

Розвиток співпраці між українською та угорською молоддю, молодіжними організаціями та об'єднаннями — саме з такою метою на Закарпатті розпочав реалізацію проект прикордонного співробітництва HUSKROUA/1101/013 «Jumping Rope» («Скакалка»). Він також спрямований на подолання дискримінації у молодіжному середовищі та формування толерантного відношення один до одного. А одним з головних завдань має поширення інформації про заходи та існуючі можливості для молоді.

Ініціатором проекту виступає Благодійний фонд Human-Net (Угорщина), а  реалізовується він у партнерстві з ужгородським міським благодійним фондом “Проекта ТАЧ”. Фахівцем з управління проектами та програмами від БФ «Проекта ТАЧ» є Міла Боринська, випускниця кафедри соціології і соціальної роботи УжНУ.

Міла Боринська та Адрієн Молнар, фінансовий асистент проекту разом з Зітою Баторі-Тарці, головою правління БФ «Проекта ТАЧ» презентували нещодавно і цілі та основні заходи проекту «Скакалка». Окрім вже названих, до них належать і організація культурних програм та дозвілля для молоді, а також популяризація здорового способу життя. Крім того — розширення можливостей молоді у сфері праці. 

Презентацій відбулося вже дві: перша - для молоді міста - відбулася в обласній бібліотеці, адміністрації якої організатори висловлюють щиру вдячність. А друга - для волонтерів БФ "Проекту ТАЧ"  (волонтерів проекту «Приятелі» та бібліотечного проекту) - відбулася в гостинному домі "Неємія", де учасники не тільки працювали, а й могли поспілкуватися у неформальній атмосфері.

Організатори проекту ставлять перед собою як завдання розвиток різних якостей, здібностей, навичок дітей і молоді; забезпечення участі  молоді та фахівців у спільних програмах, що проводяться по обидва боки кордону; поглиблення обізнаності  молоді про події, соціальні, культурні заходи, діючі проекти, наявні можливості в Ужгороді і в регіоні, зокрема, про ринок праці та про техніки пошуку роботи.

До участі у заходах проекту запрошують дітей і молодь від 10 до 25 років. А це і тренінги, і різні спортивні види діяльності, і танцювальні заняття, і медіа- та фото воркшопи, видання журналу та підготовка сюжетів для інтернет-радіо, ознайомчі поїздки, організація молодіжного клубу з пошуку роботи, відкриття інформаційних пунктів в Ужгороді та Ніредьгазі тощо.

Очікуваннями організаторів проекту є зростання масштабів міжнародної співпраці  між молоддю та молодіжними організаціями, розширення теоретичних знань і практичних навичок молоді з пошуку роботи, можливостей молоді у галузі дозвілля та охорони здоров'я. Ініціатори проекту сподіваються також, що невдовзі стане відчутним позитивний вплив місцевих організацій на  життя молоді Ужгорода.

 

Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.