В Ужгороді дарували акваріумних рибок усім охочим

В Ужгороді дарували акваріумних рибок усім охочим

Найбільший за асортиментом порід у Західній Україні акваріумний салон відкрився 1 квітня в Ужгороді. Його господар Сергій Кіш запросив на відкриття усіх охочих і пообіцяв кожному подарувати двогібридну рибку "Папугу-тофі". Однак, в останній момент передумав дарувати по одній рибці і вирішив дарувати по дві.

Свою пару рибок-папужок отримали більше сотні відвідувачів.  Дехто відмовлявся від подарунка, посилаючись на те, що ніде їх тримати. Натомість хлопчаки радісно займали чергу по два рази і "підтягували" на роздачу своїх друзів. Рибок давали досхочу. Не шкодували нікому. Варто було бачити радісні очі і щирі усмішки школіряв, що розжилися новими домашніми улюбленцями.

У день відкриття магазин "Немо" відвідало кількасот ужгородців. Не всі щось купували - багато хто прийшов просто подивитися на розмаїття рибок, яких тут зараз понад 100 видів, а буде понад 200. Приводили дітей у цей міні-зоопарк. Діти захоплено дивилися на живого алігатора, на різнокольорових гупій і папужок, на мерехтливих неонів і тетр.

Салон діє у провулку "Гірчичне зерно" по вул Фединця, 12.

Більше фото з відкриття - дивіться у розділі Фоторепортаж.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання