«Карпатський медвідь 2015» збере шістьох найсильніших чоловіків

27 вересня в Ужгороді відбудеться вже ХІІ силовий турнір «Карпатський медвідь».

Цього року змагання приурочені також відкриттю пам’ятника нашому найвідомішому силачу Івану «Кротону» Фірцаку, воно відбудеться за адресою: вул. Минайська, 16 (тераса ресторану «PUB HOUSE») о 13:00. Сам турнір почнеться о 14:00.

В семи традиційних стронгменських дисциплінах за звання найсильнішого будуть боротися як ветерани, Григоровський Іван, Олеоленко Сергій, так і нове покоління: Мальцев Олексій, Цифра Володимир, Деркач Іван. Доповнить нашу п’ятірку львів’янин Пилип’як Олег, брат якого Орест зумів вибороти перемогу на минулорічному турнірі.

Трохи про спортсменів.

• Григоровський Іван пропустив «Карпатський медвідь 2014» і цього року захоче повернути собі титул. Протягом року він брав участь в деяких міжнародних турнірах.
  • Олеоленко Сергій, навпаки, цілий рік відпочивав, лікуючи застарілі травми. Для нього це перший старт у сезоні.
  • Мальцев Олексій посів другі місця на чемпіонаті України в категорії до 95 кг, а також на престижних змаганнях Ліги чемпіонів в Норвегії до 90 кг. Здобув перемогу на етапі кубку України, посів третє місце в парному чемпіонаті України.
  • Цифра Володимир брав участь в п’яти етапах Центральноєвропейського кубка, які прохлдили в Чехії, Словаччині та Польщі. По загальним результатам він посідає третє місце за відомими стронгменами Костянтином Ільїним з України та Рафою Кобиляшем з Польщі.
  • Найменш титулований Іван Деркач в парі з Феріром Вінером зумів стати третім на цьогорічних «Козацьких розвагах» у Чернігові. Конкуренцію їм склали 16 областей.
  • Наш гість зі Львова Пилип’як Олег, незважаючи на минулорічну важку аварію, повністю відновив спортивну форму і цього року не займав місць нижче призових.

Можливо хтось із глядачів також захоче приєднатися до цих богатирів і ми побачимо захоплюючу боротьбу. Запрошуємо Ужгородців та гостей міста прийти і підтримати стронгменів. Оргаізатори і спонсори приготували цінні призи для глядачів.