Новини

«Карпатська Січ» взяла участь в акції неонацистів у Будапешті

У Будапешті у минулу суботу неонацисти з усієї Європи провели акцію із вшанування солдата Вермахту, під час якої салютували Гітлеру, вигукували нацистські гасла та зневажали іноземців. Про це пише відоме німецьке видання Вild  у публікації під заголовком «Тисячі неонацистів поширюють ненависть у Будапешті». На відео та фото є і закарпатці – представники організації «Карпатська Січ» з прапором України та своєї організації.

Вild пише: «У суботу ненависть поширилася в столиці Угорщини Будапешті. Тисячі неонацистів з усієї Європи, озброєні штурмовими гвинтівками і гранатами-шутерами, блукали вулицями міста. Одягнені в уніформу СС, вони зневажали іноземців та меншин, демонстрували Гітлеру салют і вигукували «Євреї, геть!» Поліція просто спостерігала. Приводом для огидної акції є так званий «День пошани», який шанується нацистами з 1997 року як «свято» в пам’ять за загиблими солдатом Вермахту».

Організація  JFDA – Jüdisches Forum für Demokratie und gegen Antisemitismus (Єврейський форум за демократію та проти атисемітизму) публікує на своїй сторінці у Фейсбук фото та відео із акції, на яких, серед інших учасників, є і представники «Карпатської Січі».

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.