«Говерла-Закарпаття» – «Трактор Сазі» (Іран)» 2:1

Ужгородська команда на третіх навчально-тренувальних зборах в Анталії у другому контрольному матчі перемогла вищоліговий іранський «Трактор Сазі» із рахунком 2:1.

Іранський клуб завершив минулий сезон на третьому місці в турнірній таблиці, а четверо гравців зі складу тебрізької команди грають у національній збірній країни.

Під час гри наші гравці одразу заволоділи ініціативою, із перших хвилин матчу почали шукати шляхи до воріт суперника. На 12-й хвилині вирішального удару завдав Олександр Ситник, та вже на 22-й хвилині іранці зрівняли рахунок.

У другому таймі на 84-й хвилині гри штрафний удар виконав А.Муховиков, м’яч влучив у перекладину, а на підборі першим був О.Косирін, який виграв боротьбу на другому поверсі у захисників і влучно спрямував м’яч до сітки тебрізьких «трактористів», - повідомили в Інформаційноу відділі ФК «Говерла-Закарпаття».