Опозиція заблокувала трибуну ВР.
Про це повідомляє Українська правда.
Близько десяти депутатів стоять на місці спікера парламенту. Переважно це депутати-мажоритарники від «Батьківщини» та «Свободи».
Тим часом представники Партії регіонів йдуть з Верховної Ради.
Водночас, народний депутата Володимир Ар'єв у своєму Твіттері написав: «Вирішили самі блокувати, не чекати рішення керівників. Це наш Київ!».
Новини інших ЗМІ