Організація

Готель «Кілікія» - східна розкіш, європейська якість, закарпатська гостинність

     Ідеальне місце розташування, розкішні умови та вишуканий інтер’єр, досконала увага до кожної деталі для комфорту гостей – усе це за короткий час зробило готельний комплекс «Кілікія» в Ужгороді улюбленим місцем зупинки тих, хто приїздить на Закарпаття або ж мандрує через область до Євросоюзу.  

Квартет «Maestro»

Квартет виконує класичну та популярну джазову музику.

Закарпатський «Громадський центр»

Мета організації: підтримка активних людей.

Громадянська мережа ОПОРА

Громадянська мережа ОПОРА — це неурядова, позапартійна і фінансово незалежна всеукраїнська мережа громадських активістів. Ми об'єдналися з метою активізації громадської участі в політичному процесі, шляхом вироблення і впровадження моделей впливу громадян на діяльність органів державної влади та місцевого самоврядування в Україні. 

Студентська республіка

Студентська республіка реалізується від рівня вишу до фінального етапу (в кожному регіоні) і має на меті сформувати та підготувати молодь до дорослого життя; розвиток студентського самоврядування та активності; налагодження ефективної співпраці з студентством України (Закарпаття) і світу.

Благодійна організація «Комітет Медичної Допомоги в Закарпатті»

Обласна благодійна організація «Комітет Медичної Допомоги» працює на Закарпатті понад десять років. Свою діяльність вона почала ще в кінці 90-их років, тоді — як закарпатське представництво французької організації «Комітет медичної допомоги», а з 2000 року працює самостійно.

Закарпатська ліга КВН

«Закарпатська ліга КВН» - молодіжна громадська організація, місцевий осередок всеукраїнської молодіжної громадської організації «Асоціація «КВН України».

Турінфоцентр Закарпаття

Туристично – інформаційний центр Закарпаття працює на території області з 2004 року.

Історико-реконструкційне товариство «ЛІКІЦАРСЬКІ ГУКАНИ»

Організація про себе:
Основне завдання, яке ставить перед собою наше товариство, полягає у тому, аби зробити доступними для народу останні здобутки академічної «наукової» Історії.

Громада ковалів Закарпаття «Клепачі»

У невеликому Ужгороді зараз працюють понад 30 ковальських майстерень. Власники і працівники десятьох із них поступово об'єдналися у такий собі окремий цех «Клепачі», щоб, окрім «ковтання», робити спільні акції, фестивалі та перформенси.