Турінфоцентр Закарпаття

Туристично – інформаційний центр Закарпаття працює на території області з 2004 року.


Центром засновано Інформаційне агентство “Турінформ Закарпаття”, котре є партнером Регіонального туристично – інформаційним центром Закарпаття.

Центр співпрацює з кафедрою туризму Ужгородського національного університету та Товариством соціокультурного розвитку «Панонія».

Туристично інформаційний центр Закарпаття є некомерційною організацією.

Керівник Коваль Олександр

Діяльність центру:

Ми не продаємо тури, не бронюємо готелі, не відкриваємо візи.

Але ми створили систему туристичної ринкової інформації та вільно, безкоштовно поширюємо інформацію про туристичні можливості Закарпаття, тим самим популяризуємо край, культурно – історичну спадщину, природні та рекреаційні ресурси.  

Завдання:
Надання консультацій, проектування та моделювання, створення, впровадження туристичних продуктів, для підприємств індустрії туризму Закарпаття:

Розробка оригінальних ідей, концепцій закладів проживання, харчування, туристичних зон, фестивалів, святкувань, конкурсів.
Просунення туристичних продуктів Закарпаття на туристичні ринки світу:

Розповсюдження серед представників туристичного бізнесу, потенційних туристів з України, країн СНД, Центральної та Східної Європи, а також з різноманітних континентів різноманітної інформації про туристичні можливості, об‘єкти, програми відпочинку на Закарпатті.

    Розробка та просунення інформаційних, маркетингових програм, що поширюються серед цільових груп безкоштовно
    Визначення цільових груп клієнтів та просунення для них індивідуальних та унікальних програми та продуктів учасників туристичного бізнесу Закарпаття;
    Розробка системи медіа планування, з використанням широкого вибору регіональних та міжнародних програмних проспектів, довідників, путівників, мап;
    Щоденні актуальні новини про туризм, туристичні продукти, туристичні послуги, фестивалі, святкування на території Закарпаття
    Щоденні новини, актуальна інформація електронною поштою;
    Телефонна інформаційна довідкова служба: туристичні маршрути, інформація щодо місць перетинку кордону, консультації з питань індивідуальних та групових екскурсійних турах по Закарпатській області для туристичних агенцій, організованих груп та туристів.

Сприяння встановленню контактів між туристичними фірмами Закарпаття та України.

Для представників галузі – безкоштовно – контактна інформація, цінова інформація, каталоги та проспекти закарпатських готелів, турбаз, пансіонатів, санаторіїв, туристичних фірм, оперативна інформація з питань організації турів та екскурсій, та багато цікавої та корисної інформації.

Більше інформації - на порталі "Турінформ Закарпаття"

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання