В Ужгороді стартує ще один потужний архітектурний проект

У середу, 22 травня, о 12.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться засідання, під час якого журналісти дізнаються про результати проекту “Капітульна, 22» (у контексті здійснення Концепції відповідального забудовника в Ужгороді), що був започаткований у серпні 2011 року та успішно реалізований.

Йтиметься також про ще один цікавий проект – перетворення площі Бачинського на ужгородське San Pietro.

Із журналістами зустрінеться Ален Панов, автор Концепції,  відомий дипломат, юрист, громадський діяч, який розкаже про те,  як втілювався проект, а також про майбутні плани з відродження Замкової гори в тандемі з Мукачівською греко-католицькою Єпархією.

Зображення користувача Sasha.

Скільки коментарів, а ніби тільки анонс! На сайті Заголовку взагалі не пригадую такого жвавого коментування. Видно дехто дуже уважно і з побоюванням (чи заздрістю) слідкує за діяльністю Панова А.

Зображення користувача Адвокат Вася.

Мабудь Це "чудо" вирішило попертися в мери і тепер все більше і більше будемо споглядати пустопорожню балаканину про концепції, про відповідальність про стратегії. Папа Володя продав пару десятків гектарів землі, виділеної під рекреаційний проект, так заробилися перші грошенята. Далі в пригоді стала грошовита посада дружини, за допомогою якої бізнесмен:) Ален відремонтував, не найкраще, свій приватний будинок, а все це подається через ЗМІ як великий соціальний успіх. Але така херня розрахована на примітивну аудиторію! Адекватні розуміють ціну Пановим ( і старому і малому ) Ну що ж чекаємо чергову порцію самовихваляння, також легкі натяки на те що Ужгороду потрібен такий мер як малиш Панов:) прогнозуємо такий розвиток подій?

Зображення користувача Юра.

Точно. Завтра журналісти з сьозами на очах будуть просити Алена балатуватися , спасати рідне місто бо лише він і тільки він достойний:) потім Аленчик заплатить 1000 грн журналістам за роботу і піде додому, до татка Володі:)

Зображення користувача Технолог.

І не лише завтра. Правильно зробити медіа план до кінця виборів, тобто до 2015 року, з ефектом масштабування прохань ужгородців до кандидата Панова:) а потім ще на біс попросити і тоді можливо він побуде трохи спасітелем:) ну а завтра він скромно відповість на численні запитання , що так він має намір стати мером Ужгороду, він відчуває в собі силу і т.д ....

Зображення користувача Ален Панов.

Звичайно, кожна людина має право на свою думку. Навіть якщо вона така безглузда, як її висловив пан Олег. Будинок дійсно відреставрований, з додержанням стилю своєї епохи та без використання "плиточних" матеріалів. Він не перебудований і зруйнований, з метою використання земельної ділянки для комерційно більш вигідного проекту. На відміну від багатьох подібних будинків. Наприклад на площі Театральній, де один сумнозвісний об"єкт, під назвою Апріорі, був зведений на місці старовинної будівлі, що є на картинах майже всіх класиків закарпатської школи живопису. Стосовно посилання, взагалі не зрозуміло в чому дисонанс заяви про виготовлення копії воріт і картинки. До речі, на площі Бачинського ніяких споруд окрім Собору немає, тому "руйнувати" там нічого. А ось створити площу, достойну самого Собору, потрібно вже давно.
Сумно, коли бажання когось принизити, елементарна заздрість та невігластво сильніші за любов до свого міста, здоровий глузд та реальне відчуття того, що відбувається навкруги.

Зображення користувача Oleg.

Будинок не відреставровано, а банально відремонтовано. "Євроремонт" - ось яка біда сталася з будинком - якраз із використанням матеріалів, які неприпустимі для історичних будівель.

Щодо посилання? Ви хіба не бачите різницю між воротами? Це по вашому точна копія? :))))

Пане Ален, площа вже створена і існує сотні років. Будь-ласка, не руйнуйте її, як Ви це зробили з воротами та будинком на Капітульній, 22.

P.S. І справді - дуже сумно, коли невігластво сильніше за любов до свого міста, здоровий глузд та реальне відчуття того, що відбувається навкруги.

Зображення користувача Oleg.

Кажете успішно реалізований проект "Капітульна, 22"?

http://s56.radikal.ru/i152/1305/75/dfdb10876d23.jpg

Ось це успіх? Ось це відповідальність?

Сам історичний будинок перетоврено на моднявий новодєл, а різьблені ворота успішно знищені. Це і була така концепція?

Вже стає страшно за площу Бачинського - Ужгород втратить ще один історичний об'єкт...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання