В Україні деякі вишиванки продають за 5 тисяч доларів. ФОТО

В Україні деякі вишиванки продають за 5 тисяч доларів. ФОТО

Сьогодні вишиванка – модний тренд. Цей предмет гардеробу є практично в кожного українця. Однак є вироби, котрі є не просто модою, а справжніми виробами мистецтва, або ж несуть історичну цінність.

Недивно, що ціна таких вишиванок значно вища за середню. OLX підготував добірку найдорожчих вишиванок, котрі можна придбати в приватних осіб.

Найдорожча вишиванка на цей момент продається в Києві за ціною $5 тис. За словами автора оголошення, чоловіча сорочка була створена біля 1900 року. У вишивці використовуються нитки червоного, зеленого й коричневого кольорів. «Вишивки червоними й зеленими нитками на сорочках біли своєрідними оберегами, і такі сорочки одягалися на випадок весіль та свят. У середні віки ніколи не шили грубо й неакуратно: існували успадковані професії швачки, а згодом виникло цехове виробництво», - пише Людмила з Києва. Сорочка бежевого кольору, тканина - креп-жоржет.

За $2 тис. продають жіночий комплект зі спідниці й сорочки, вишитий бісером. Традиційно вишиті бісером вироби коштують дещо дорожче, ніж вишиті нитками. Таке вбрання можна придбати в Чернівцях.

Ще одна старовинна жіноча сорочка продається в Полтаві. Вік виробу – понад 100 років. Вартість – $1200. «Продаю дуже дорого, по справжній ціні антикваріату», - пояснює вартість вишиванки продавець Ольга.

На четвертому місці – сучасний виріб по ціні 18 тис. грн. «Ця робота - результат трьохмісячної, щоденної праці по 8-10 годин на добу», - пише Жанна з Києва. Вишивка виконана на італійському льоні французькими сатиновими ниткам. У комплекті із сорочкою оксамитова керсетка, попередниця та вінок.

П’ятірку найдорожчих вишитих виробників замикає вишита бісером сукня. Віка з Луцька оцінила сукню в $700,  - пише Оксана Венгровська, PR-менеджер OLX.ua. 

Loading...
Зображення користувача Микола.

Якщо не переходить за посиланням, то спробуйте etnodim.com.ua/ua/zhinkam/ua-plattia-zh/zhinocha-suknia-md13-product.html

Зображення користувача Микола.

Трохи не погоджусь з вами, адже є дуже багато наших співвітчизників, котрі не мають вишиванки. А вона і справді має бути у кожного українця і якщо немає такої сімейної реліквії, то треба хоча б нову купити, але ж не обов'язково витрачати на це тисячі доларів.
Так, мені насправді дуже сподобались вишиванки, що є у цій статті (особливо ті, що з Києва, Чернівців та Луцька). Але ж вони коштують від 700 до 5000 доларів. Не кожний може собі це дозволити купити.
Як на мене то краще пошукати щось в інтернеті, наприклад http://etnodim.com.ua/ua/zhinkam/ua-plattia-zh/zhinocha-suknia-md13-prod...
Гарна жіноча вишита сукня, при чому набагато дешевше та ще й зі знижкою.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...