Танець - запорука хорошого настрою та постави

Танець - запорука хорошого настрою та постави

Танець – один з найпрекрасніших видів мистецтва, одна з найдавніших мов, оволодіти якою при бажанні може кожен з нас. Він є вираженням емоцій, почуттів, розповіддю про події колишнього і майбутнього за допомогою музики, пластики, жестів. Це мистецтво передає глядачам всю пристрасть виконавця твору, його автора, і  навіть внутрішній світ.

Різні цивілізації сформували власні танцювальні традиції. В них була різна  ритміка, структура, особливий зміст. За тривалу історію танцю було створено велику кількість стилів і форм. На сьогоднішній день існують такі напрямки, як балет, танго, вальс , самба, тектонік, хіп-хоп  та багато інших… Постійно з’являються нові стилі, які знаходять своїх шанувальників у всіх країнах: стрип-данс, Поппінг, джампстайл…

Було б дивно, якби в обласному центрі не було закладів, в яких можна опановувати мистецтво танцю. В нас вони, звичайно ж, є. В цих студіях танцю є можливість для різних вікових категорій вивчати різні танцювальні стилі.

Сучасна хореографія

Для тих, хто зацікавлений у вивченні сучасної хореографії, Народний художній колектив «Студія сучасного танцю «Бліц» –  найкращий варіант. Відомий далеко за межами Закарпаття, «Бліц» працює в Ужгороді більше 20 років і протягом часу свого існування його учні  приймали участь у багатьох фестивалях та конкурсах, гідно представляли наш край на Чемпіонатах України та світу, на яких завжди займала призові місця.

 «Бліц» надає можливість вивчати велику кількість хореографічних стилів та напрямів: джаз, афро-джаз, джаз-модерн, бродвейський джаз, контемпорарі, хіп-хоп (LA style, creep walk, crump, house, social dance, hip-hop heels, popping, locking). При студії діють хобі-класи з модерну, танцювального шейпінгу, бальних танців, афро-джазу, танцю живота, хіп-хопу. Кожного року "Бліц" набирає діток у підготовчі групи з 5 років і проводиться набір у хобі-групи за віком.

Потужним є педагогічний склад «Бліцу» – професіонали, які відзначаються своєю працьовитістю, креативнісю та любов`ю до своєї справи. Педагоги Студії часто беруть участь у майстер-класах, що позитивно впливає на якість викладання. Постійний керівник «Студії сучасного танцю «Бліц» –  Олена Камінська.«Танцювальна корпорація друзів» – ще один народний художній коллектив, в якому можна займатися сучасною хореографією. Крім сучасних танців, тут готують танцювальні номери найрізноманітніших жанрів: дитяча, народна, бальна хореографія.

Корпорація розпочала своє існування в 1976 році в Ужгороді і  спочатку функціонувала як балетна студія з класичною підготовкою і класичним репертуаром, заснована подружжям Куштан. Згодом вона перетворилася в ансамбль танцю. Тільки після присвоєння звання «зразкового», ансамбль почав працювати як багатопрофільний колектив під назвою «Танцювальна корпорація друзів». Звання «Народний художній колектив» вони отримали 2000 року.

На сьогоднішній день у  складі «Танцювальної корпорації друзів» займається більше 300 людей  від трьох з половиною до п’ятдесяти років. Є різні групи за віком: молодші  4-8 лет, середні групи дітей віком від 9 до 13 років, старші групи – від 14 до 18 років і старші, а також групи хобі-клас.

Молодші групи мають свій окремий дитячий репертуар, середні за віком майже  універсальні, бо танцюють в усіх жанрах, а старші роблять акцент на сучасних танцях, але можуть виступати також і в  інших жанрах.

Художнім керівником зразкового народного колективу «Танцювальна корпорація друзів» закарпатсткого обласного Палацу дітей і юнацтва є Євген Брежинський.Народні танці

Для дітей, яких цікавлять народні танці хорошим варіантом є зразковий дитячий ансамбль народного танцю «Джерельця Карпат» Закарпатського обласного будинку культури профспілок, який  був  створений у вересні 1986 року. Художнім керівником і постановник танців є заслужений працівник культури України –  Михайло Сачко.

«Джерельця Карпат»  є одним з провідних дитячих колективів Закарпаття, який добре відомий в Україні і є лауреатом всеукраїнських та міжнародних фестивалів народної творчості. Неодноразово представляв Україну за кордоном – у Угорщині, Росії, Німеччині, Словаччині, Греції та інших країнах.

До ансамблю «Джерельця Карпат» у підготовчі групи набирають дітей віком 5-12 років.Маленьких народників також може зацікавити взірцевий дитячий ансамбль «Веселка». Набирають дітей у групи сучасного і народного танцю з 5 до 9 років. Заняття проводяться 2 рази на тиждень у приміщенні по вул. Руській,  3. Заняття проводить хореограф Петрецька Людмила Михайлівна. Навчання, обійдеться на місяць у 100 грн.

Ансамбль сучасного і народного танцю «Веселка» діє на базі Будинку профспілок. У підготовчі групи ансамблю проводиться набір дітей з 5 до 9 років. З дітьми займається хореограф Людмила Петрецька. Заняття проводяться 2 рази на тиждень, вартість навчання - 100 гривень на місяць.Бальні танці  

Школа бального танцю Step by Step – це заклад, що включає в себе: школу бального танцю для дітей та дорослих, естетичний та фізичний розвиток дітей та дорослих за допомогою музики і танцю, дитячі групи віком від 6 років.

В програму навчання входять дитячі танці: «оолька», «ріліо», «вару-вару», «Дозвольте запросити»; європейські бальні танці: повільний вальс, квік-степ, віденьський вальс, танго; латино-американські: ча-ча-ча, джайв, самба, румба.

Є можливість займатися в групах для дорослих – «А»-віком до 30 років, «В» - кому за 30.

В програму навчання входять бальні танці: 1 курс – аргентинське танго, сальса, бачата, повільний вальс, фокстрот, фігурний вальс, ча-ча-ча. 2 курс – самба, румба, джайв, віденьський вальс, танго та інші ускладнені програми.Спортивні бальні танці поєднують в собі спорт  і культуру і є одними з найвидовищніших і емоційних. В Ужгороді вивчати їх є можливість в школах спортивного танцю «Грація», «Глорія» та «Престиж», які входять до Закарпатського обласного осередку ВГО Всеукраїнської федерації танцювального спорту.

На сьогоднішній день  в нашій області нараховується понад 50 пар конкурсного рівня, що систематично беруть участь у різноманітних танцювальних турнірах в Україні та за кордоном.

Президентом Клубу спортивного танцю «Грація» є Володимир Мишко. Вихованцями –  знаменитий ужгородський танцювальний дует Вероніка Мишко і Володимир Лятов – чемпіони країни, спортсмени, які здобули цей титул п’ятий раз поспіль.

До підготовчої групи клубу приймають дітей від 4 до 6 років.Хореографічне відділення в Ужгородській школі мистецтв

Історія цього навчального закладу досить багата. Створений він був на базі дитячої музичної школи ім. П. І. Чайковського 19 серпня 1954 року як Ужгородська музична школа робітничої молоді. Самостійним закладом став через 4 роки і почав працювати на базі вище згаданої музичної школи. У 1982 році навчання для вчителів та учнів мистецької школи почало проходити у власному приміщенні, а через 2 роки школу було перейменовано  на Ужгородську дитячу музичну школу №2, з 1987 року — Дитячу школу мистецтв.

У школі навчаються близько 900 учнів віком від 5 до 15 років. Вона надає можливість відвідувати  хореографічне відділенні, також ще є вокальне, музичне, театральне, відділення образотворчого мистецтва та підготовче.

На хореографічне, як і на театральне відділення приймаються діти віком від 7 років. Набір проводиться з 20 травня по 10 вересня. Вартість навчання на хореографічному відділенні: у основних групах - 80 гривень, у групах на самоокупності, на які не розповсюджуються пільги - 110 гривень.Танці + фітнес

Розглядаючи заклади, в яких можна навчитися танцювати, варто згадати і молоду студію танцю і фітнесу «Сказка», яка відкрилася в середині лютого цього року. Студія танцю и фітнеса – це дещо  нове для  Ужгорода, адже ми звикли до фітнес-клубів і студій танцю окремо, а тут ці два напрямки об`єднані. Це дуже зручно для клієнтів, адже вони можуть відвідувати обидва види занять в одному місці. Керівником студії є Ілона Палфі.

Студія пропонує своїм  клієнтам  авторські фітнес-програми, латиноамериканські танці, стрип-пластику, вакінг, йогу, пілатес, стретчінг. У  них також можуть займатися діти діти від 3 до 14 років  в конкурсних і показових групах. Є група 3-4 роки, в якій діти займаються ритмікою – танцювальними заняттями, під час яких в ігровій формі вивчають основні елементи різних танців. В групі 5-6 років у дітей є можливість вибирати між напрямами хореографії, вивчати елементи гімнастики і акробатики. Групи 7-10 і 10-14 років мають групові  уроки сучасних і бальних танців.

Вікових обмежень  для охочих займатися у «Сказці» немає. Сім тренерів, які працюють у студії, проводять заняття у невимушеній обстановці, що досить позитивно впливає на тих, хто займається. Разове заняття коштує 35 гривень, абонемент на 12 зянять – 300 гривень. В «Сказці» часто пропонують різноманітні акції.Танець окриляє, надає відчуття легкості, довершеності та самореалізації. Для мене танець – це дещо, що змушує думати не головою, а душею. Не дарма величезна кількість  людей присвячує танцям все своє життя. Людині необхідно танцювати: це не тільки спосіб тренування дихання і рівноваги, поліпшення постави, позбавлення від м’язової напруги, а й прекрасний спосіб підтримувати психічний стан. За допомогою танцю можна навчитися володіти своїм тілом. Ніколи не пізно почати займатися танцями. Найголовніше – навіть якщо сьогодні не все виходить правильно, завтра буде краще, а післязавтра ти помітиш різницю й посміхнешся отриманому результату...

Вікторія Вольф, студентка відділення журналістики

Loading...
Зображення користувача ShaunJes.

hydra домен - Гидра шоп, Сайт гидра

Зображення користувача JamesWaw.

Рабыня - проститутки бдсм москва, интим объявления москва

Зображення користувача Eldonassug.

бинарный трейдинг - экономический календарь форекс, торговля на рынке форекс

Зображення користувача Phillipsnump.

http://ibank.su - новости сбербанка

Зображення користувача Phillipsnump.

http://ibank.su - новости банков

Зображення користувача Petercob.

когда

Зображення користувача Petercob.

интересно

Зображення користувача Petercob.

вот здесь

Зображення користувача Petercob.

вот здесь

Зображення користувача Williamhix.

pubg paks - pubg wallhack, pubg no recoil

Зображення користувача DavidAngen.

Нужна консультация юриста?
ВОСПОЛЬЗУЙТЕСЬ БЕСПЛАТНОЙ КОНСУЛЬТАЦИЕЙ БЕЗ оплаты И ОЧЕРЕДЕЙ.
сертификат на усыновление

Введите вопрос в форме и получите незамедлительную помощь!
Ответим без выходных 24/7
Наши филиалы имеются во всех городах России
Оплата услуг производится только после подписания договора
Специализируемся во всех областях права
оформление межевания земли

Инвестиции в IPO американских компаний без порога входа

Зображення користувача DavidAngen.

Нужна консультация юриста?
ВОСПОЛЬЗУЙТЕСЬ БЕСПЛАТНОЙ КОНСУЛЬТАЦИЕЙ БЕЗ оплаты И ОЧЕРЕДЕЙ.
сертификат на усыновление

Введите вопрос в форме и получите незамедлительную помощь!
Ответим без выходных 24/7
Наши филиалы имеются во всех городах России
Оплата услуг производится только после подписания договора
Специализируемся во всех областях права
оформление межевания земли

Инвестиции в IPO американских компаний без порога входа

Зображення користувача Chrispouff.

Как зайти на гидру - hydraruzxpnew4af, зеркало hydra

Зображення користувача RobertJer.

hydraruzxpnew4af - гидра, гидра

Зображення користувача DavidAngen.

http://bit.ly/36jHXfx - Инвестиции в IPO американских компаний без порога входа

Зображення користувача Michaellycle.

Как зайти на гидру - ссылка hydra, гидра браузер

Зображення користувача Vincentgek.

сайт москва третий рим - боль земли, боль земли за последнюю неделю

Зображення користувача RobertDyemn.

hydra 2018 - hydra вход, гидра браузер

Зображення користувача JamesAdeve.

колесные диски replica - шины 185 65 15 летние, легковые летние шины

Зображення користувача DewayneDes.

Мы активируем Ваши внутренние силы! - Лекарства уже внутри Вас! Узнайте наш подход!

Максимальная природная активация через Вашу кровь !
Раскрываются силы вашего организма природным способом - интенсивное восстанавливление. Это даже непросто "чистка крови", а системно сама кровь становится очистителем и целебным источником Вашей силы!

Комплекс лечения, применяемый в клинике PR-plasma - это настоящий "турбо-запуск" сил восстановления и очищения внутренней среды организма. Это мягкий, но глубокий и прочный активатор иммунитета Без антибиотиков пробеждаются такие процессы как пневмония и астма у спортсменов и военных - специалистов с экстремальными перегрузками, восстанавливают работу организма при хронических процессах - сахарный диабет, гипотиреоз,
восстанавливает сосуды и сердце - даже "мерцательная аритмия" у пожилых пациентов отсупает вспять , отступает и атеросклероз. Восстановится мышца сердца. Далее - на сайте.

Эффективность гарантирована личным опытом с 1991г. И опытом коллег в странах Мирового уровня развития медицины, с которыми я постоянно в рабочем контакте.

Почему метод максимально природный? в основе эффекта - абсолютная идентичность строения зеленого пигмента растений хлорофилла и красного пигмента крови - тема ( ключевого центра гемоглобина). отличие лишь в одном. В зеленых рстениях в центре Магний. а в крови железо. Волшебный сюрприз природы! . Без мягкого ультрафиолета не живут зеленые растения. Точно так же попадая на гемоглобин как и на хлорофилл - словно рычагом запускаетя Магическая Прирдная Сила созидания и усвоения энергии Всселенной.
В реальности красивее . чем на словах - очевидно вполне. Каждая клетка организма, получив правильный сигнал, настроена на восстановление. Боль - это всего лишь сигнал для обращения к врачу и путь к исправлению системных нарушений. Лечим болезнь – и боли проходят!
Не лечить " анальгином" боли , таблеткой гипертонию и прочее. Системный запуск Природных сил.
Лечение дыханием в среде благородных газов лечебные ингаляции. Происходит "эффект массажа" всех клеточных мембран.Вместе с УФО крови дыхание гелий кислородом.

СДВГ,синдром гиперактивности и дефицита внимания у ребенка как лечить генитальный герпес Биооксигенация тканей организма, антиоксидантная активация. 1b0eab0

@_pr56774

Зображення користувача DavidAngen.

http://www.youtube.com/playlist?list=PLamEUuGNi8_zh89ZriBIJN9FfWP_Eh9JQ Инстаграм

@653qweeq

Зображення користувача DavidAngen.

http://www.youtube.com/playlist?list=PLamEUuGNi8_zh89ZriBIJN9FfWP_Eh9JQ Инстаграм

@653qweeq

Зображення користувача MichaelSnott.

Гидра зайти с телефона - Гидра onion, Гидра

Зображення користувача Georgefut.

cheat for cs 1.6 - беспалевный чит для кс 1.6, чит для Apex Legends

Зображення користувача RandyVeill.

примем ваш ндс - вытащим средства с рс, осуществим транзит с ооо на ип

Зображення користувача Altontuh.

The7 WordPress тема - WP Rocket плагин, Phlox Pro WordPress тема

Зображення користувача Altontuh.

The7 WordPress тема - WP Rocket плагин, Phlox Pro WordPress тема

Зображення користувача Robertdielp.

Кияни за справедливість – громадський рух - Злочинність і корупція, Артемчук

Зображення користувача ClydeMuh.

Актуальное рабочее зеркало 1хбет на сегодня вход - актуальное рабочее зеркало 1хбет, актуальное рабочее зеркало 1хбет

Зображення користувача Clintonsap.

http://bit.ly/2P7DKp6 КОМБИДРЕСС ПРЕОБРАЗИТ ВАШУ ФИГУРУ
Уменьшает объем бедер, делает ягодицы визуально упругими и придает им правильную форму
Приподнимает грудь, увеличивая на 1-2 размера
Подтягивает живот, уменьшая линию талии

Зображення користувача DavidAngen.

http://bit.ly/35NqQ5v Улыбайтесь чаще!
Самый простой способ сделать улыбку обворожительной Perfect Smile Veneers
ПОДХОДЯТ ПОД ЛЮБОЙ РАЗМЕР ЧЕЛЮСТИ
Производятся в США
Устанавливаются дома без боли
Микротонкие, но крепкие и удобные
Дарят привлекательную белоснежную улыбку http://bit.ly/35NqQ5v

Мгновенный кредит

@_PSV

Зображення користувача Vernontit.

Xiaomi Huami Amazfit Smartwatch http://bit.ly/2IIkmeg обладают спортивным дизайном и большим набором полезных функций (встроенный GPS, шагомер, датчик сердечного ритма).
Пользователи даже могут использовать их для проведения цифровых платежей в системе AliPay.

Сенсорный дисплей на 1,34 дюйма http://bit.ly/2o75kI6
Аксессуар оснащен круглым экраном с оптимальным алгоритмом яркости, настраиваемым автоматически. http://bit.ly/2IIkmeg
Как заверяет производитель, четкая картинка обеспечивается при любых условиях. Даже в солнечный полдень изображение прекрасно просматривается.
На насыщенном черном фоне отчетливо видны цифры, буквы и диаграммы.

Мониторинг сердечного ритма http://bit.ly/2IIkmeg
С задней стороны Huami Amazfit Smartwatch имеют лазерный сенсор пульса, который определяет сокращения сердечной мышцы даже при быстром движении.
С его помощью вы сможете контролировать свой уровень нагрузки и правильно планировать тренировки.

Уведомления о звонках и сообщениях из приложений http://bit.ly/2o75kI6
Если на телефон позвонили или пришла СМСка – smart-часы уведомят владельца об этом при помощи вибрации.
Так пользователь всегда будет на связи и не пропустит важный вызов.

Музыка через Bluetooth
GPS + «Глонасс»

Зображення користувача Raslinket.

http://bit.ly/2m7DLgh Число инвесторов FTC перевалило за 520000. Эти цифры - чем они крупнее, тем хочется больше!

Действительно, лучшего подтверждения качества нашей работы, чем все увеличивающееся число инвесторов, и не найти. Это вызывает азарт, хочется не останавливаться, а все больше работать на благо всей этой огромной аудитории. Конечно, без фанатизма. Как говорится, у нас был какой-то план и мы ему следовали. Плоды этой последовательной работы не нуждаются в отдельном представлении: больше полумиллиона зарабатывающих людей!

Спасибо за доверие, нам еще долго идти по этому пути вместе. http://bit.ly/2m7DLgh

Зображення користувача TerryItene.

юридические консультации - уголовный адвокат харьков, услуги юриста харьков

Зображення користувача TerryItene.

юридические консультации - уголовный адвокат харьков, услуги юриста харьков

Зображення користувача Edwinswown.

гидра сайт - гидра сайт, гидра официальный

Зображення користувача Kennethbal.

http://bit.ly/31TP4cv - Инновационная маска с коллоидным золотом для безоперационной подтяжки кожи лица и шеи. Реанимирует выработку коллагена, убирает морщины и подтягивает кожу, а также чистит поры и уничтожает черные точки.
Эффективна 100%.

Зображення користувача RaymondroW.

755258 b21 b19 - cisco catalyst 4500x -коммутатор -цена, cisco ws c2960s 24ps l -catalyst

Зображення користувача EstebanFoeni.

сотрудничество с таможенным брокером - мультимодальные перевозки, качестве таможенного брокера

Зображення користувача PatrickJag.

автоворонка под ключ - автоворонка под ключ, воронка продаж под ключ

Зображення користувача IgnacioSlife.

блестящий веб ресурс https://nkgarant.ru/services/tsentr-tehnicheskogo-obsluzhivaniya-kkt/

Зображення користувача Robertdit.

коррекция кармы - защита от сглаза, защита от приворота

Зображення користувача HarryMeeds.

пригожий вебресурс https://lolzteam.net/market/

Зображення користувача Stanleyanity.

Косметолог Чехия - снять апартаменты в карловых варах на букинг, Косметолог Прага

Зображення користувача MichealAdvem.

идеальный сайт https://onion-rp.com/

Зображення користувача Albertedups.

доска объявлений в чехии - бесплатные объявления чехия, бесплатные объявления чехия

Зображення користувача VincentVop.

взлом стр вк - программа +для взлома вк +на телефон, сайт +для взлома вк

Зображення користувача JamesBet.

Ремонт офисов Карловы Вары - Реконструкция Карловы вары, Ремонт домов Карловы Вары

Зображення користувача kio.jullyllGralm.

Как зарабатывать еще больше: Советы
Развивайте майнинг-сеть CryptoTab – увеличивайте доход
Одинокие волки бывают только в книжках и вестернах, а в жизни мы полагаемся на друзей. С браузером http://bit.ly/2uZLOgc - CryptoTab вы можете зарабатывать и в одиночку, но разумнее и выгоднее всего — создать собственную сеть майнеров.
Доход от майнинг-сети
Вы будете получать 15% от объема валюты, которую добудут приглашенные пользователи. Те, кого пригласят они, принесут вам 10% – и так далее до 10-го уровня сети. Если каждый, кто установил браузер по вашей ссылке, пригласит хотя бы пару человек, те приведут других, а другие третьих — ваша сеть разрастется и начнет приносить серьезную прибыль. Доход от майнинг-сети может оказаться больше, чем от вашего основного занятия! Приглашайте людей, и вам даже не придется майнить самостоятельно: мы будем выплачивать проценты до тех пор, пока хотя бы один участник вашей сети использует http://bit.ly/2OOmu60 - CryptoTab.
Как привлечь других майнеров
Социальные сети
Среди ваших друзей и подписчиков наверняка окажутся те, кто захочет получать доход, просто пользуясь браузером. Расскажите им о CryptoTab! Поделитесь записью в Facebook, Reddit, LinkedIn, Twitter, Tumblr, Pinterest или другой сети. Опубликуйте промопост на своей странице, в группах и сообществах, или разошлите личное сообщение.
В Facebook можно делиться постами не только в своей хронике, но и в группах — даже тех, в которых вы просто состоите. Найдите сообщества с большой аудиторией, опубликуйте промопосты — и рост вашей майнинг-сети обеспечен! Выберите пункт «Поделиться в группе», наберите первые буквы названия и найдите нужную группу в выпадающем списке.
Мессенджеры
Ваши контакты в WhatsApp, Telegram, Viber, Line и других мессенджерах могут приносить прибыль! Люди охотнее откликаются на сообщения, адресованные лично им, поэтому рассылка в мессенджерах может сработать лучше, чем посты в соцсетях. Разошлите короткое сообщение, которое объяснит, чем выгоден майнинг в CryptoTab и как он работает. Не старайтесь звучать серьезно и официально, пишите простыми словами: так же, как общаетесь в беседах и чатах. А если не уверены в своих писательских талантах, используйте готовые тексты.
Электронная почта
E-meil — проверенный канал продвижения, который не стоит сбрасывать со счетов. Электронная почта есть у всех, к тому же в письме можно сказать то, что не уместится в короткое сообщение или пост. Используйте в оформлении логотипы, баннеры и другие материалы http://bit.ly/2OOmu60 - CryptoTab Promo – это сделает письма красочнее и убедительнее. Не забывайте поприветствовать адресатов, старайтесь писать коротко и по делу. Обязательно заполните поле «Тема» — иначе письма попадут в спам!
Используйте разные ссылки
Добавьте несколько реферальных ссылок, чтобы следить за эффективностью разных каналов продвижения. Фокусируйтесь на тех площадках, которые приносят больше посещений и установок; если канал не работает — попробуйте другой подход.
[URL=http://bit.ly/2PbchAX/ - [IMG - https://i106.fastpic.ru/big/2019/0607/d4/f7ddda88f790c004d739f5f084af13d4.jpg[/IMG - [/URL - |

Зображення користувача kio.jullyllGralm.

Как зарабатывать: Советы
Развивайте майнинг-сеть CryptoTab – увеличивайте доход
Одинокие волки бывают только в книжках и вестернах, а в жизни мы полагаемся на близких. С браузером CryptoTab вы можете зарабатывать и в одиночку, но разумнее всего — создать собственную сеть майнеров.
Доход от майнинг-сети
Вы будете получать 15% от объема валюты, которую добудут приглашенные пользователи. Те, кого пригласят они, принесут вам 10% – и так далее до 10-го уровня сети. Если каждый, кто установил браузер по вашей ссылке, пригласит хотя бы пару человек, те приведут других, а другие третьих — ваша сеть разрастется и начнет приносить серьезную прибыль. Доход от майнинг-сети может оказаться больше, чем от вашего основного занятия! Приглашайте людей, и вам даже не придется майнить самостоятельно: мы будем выплачивать проценты до тех пор, пока хотя бы один участник вашей сети использует http://bit.ly/2OOmu60 - CryptoTab.
Как привлечь других майнеров
Социальные сети
Среди ваших друзей и подписчиков наверняка найдутся те, кто захочет получать доход, просто пользуясь браузером. Расскажите им о CryptoTab! Поделитесь записью в Facebook, Reddit, LinkedIn, Twitter, Tumblr, Pinterest или другой сети. Опубликуйте промопост на своей странице, в группах и сообществах, или разошлите личное сообщение.
В Facebook можно делиться постами не только в своей хронике, но и в группах — даже тех, в которых вы просто состоите. Найдите сообщества с большой аудиторией, опубликуйте промопосты — и рост вашей майнинг-сети обеспечен! Выберите пункт «Поделиться в группе», наберите первые буквы названия и найдите нужную группу в выпадающем списке.
Мессенджеры
Ваши контакты в WhatsApp, Telegram, Viber, Line и других мессенджерах могут приносить прибыль! Люди охотнее откликаются на сообщения, адресованные лично им, поэтому рассылка в мессенджерах может сработать лучше, чем посты в соцсетях. Разошлите короткое сообщение, которое объяснит, чем выгоден майнинг в CryptoTab и как он работает. Не старайтесь звучать серьезно и официально, пишите простыми словами: так же, как общаетесь в беседах и чатах. А если не уверены в своих писательских талантах, используйте готовые тексты.
Электронная почта
Emeil — проверенный канал продвижения, который не стоит игнорировать. Электронная почта есть у всех, к тому же в письме можно сказать то, что не уместится в короткое сообщение или пост. Используйте в оформлении логотипы, баннеры и другие материалы CryptoTab Promo – это сделает письма красочнее и убедительнее. Не забывайте поприветствовать адресатов, старайтесь писать коротко и по делу. Обязательно заполните поле «Тема» — иначе письма попадут в спам!
Используйте разные ссылки
Добавьте несколько реферальных ссылок, чтобы следить за эффективностью разных каналов продвижения. Фокусируйтесь на тех площадках, которые приносят больше посещений и установок; если канал не работает — пробуйте другие подходы.
[URL=http://bit.ly/2PbchAX/ - [IMG - https://i106.fastpic.ru/big/2019/0607/3a/ee9e3b5145a75a073062a6c493b4a93a.jpg[/IMG - [/URL - |

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання