Свалявські мисливці підгодовують диких тварин

З настанням сильних морозів, лісовим мешканцям доводиться несолодко. Більшість з них просто не в змозі самостійно отримати корм, а під сніговим покривом не всі можуть відкопати продукти. Допомога єгерів і лісників в такий час тваринам просто життєво необхідна.

На території Свалявського району діє дві громадські організації мисливців - Свалявська районна організація УТМР та Свалявська первинна організація ЗТМР «Лісівник». Нагляд за веденням та дотриманням мисливського господарства Свалявський держлісгосп. Загальна площа мисливських угідь становить 46,7 тисячі га, а державний мисливський резерв становить 10,7 тисячі га.

Багаторічна практика стверджує, що підгодівля мисливських тварин не тільки пом'якшує наслідки несприятливих екологічних чинників, а й дозволяє вирішувати такі завдання, як запобігання потрав сільськогосподарських посівів і лісових культур чи поліпшення фізіологічного стану і трофейних якостей самців копитних мисливських тварин. 

Ще влітку мисливці Свалявщини заготовили для лісових братів і покращення мисливської фауни, утримання копитних на стації перебування зерно, сіно, кормові віники і сіль і тепер викладають їжу на спеціальні майданчики. Всього в мисливських угіддях Свалявщини знаходиться для копитних - 86, для зайців - 39 i 208 солонців. Наявних кормосховищ у районі - 2, годівниць і захисних навісів- 56, 71 підгодівельний майданчик. Територія кормових полів складає 7,3 тисячі гектарів. Мисливці заготовили 8,5 тонн кукурудзи 120 кормових віників, 9,5 тонн сіна та 4 тонни солі.

Щоб тварини могли вільно підійти до їжі, фахівці прокладають стежки до місць годівлі. В основному ця їжа призначена для копитних тварин: диких кабанів, козуль та оленів європейських. Але підкріпитися приходять й зайці-русаки, лисиці та інші тварини, - пише прес-служба Закарпатського ОУЛМГ.

Loading...
Зображення користувача Гість.

інформативності в цій статті менше 10%. Давидова, навіщо ти замість прес-релізів пишеш твори? Тобі, мабуть, за кількість знаків платять. На сайт обл ЛМГ вже й не зайти, стільки сміття.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...