Новини

Сесія Закарпатської облради почалася із провокацій

Сьогоднішня сесія Закарпатської обласної ради розпочалася із провокації: до залу засідань не запускали новопризначеного губернатора Закарпаття Валерія Лунченка, – передає кореспондент Zaholovok.com.ua.

Невідомі хлопці не дозволили увійти до сесійної зали голові Закарпатської  ОДА   Валерію Лунченку. Також на сесію не впустили депутата облради від «Фронту змін» Мирослава Білецького.

Наразі не пояснюється, чому губернатора і депутата не допускають до залу засідань.

Як передає кореспондент Zaholovok.com.ua, губернатор Лунченко на сесію зміг потрапити трохи пізніше. 

Автор: Анна Семенюк
Новини інших ЗМІ
Comments
Гість

"Невідомі хлопці у спортивних костюмах" ??? ВСІ Ж ГОВОРЯТЬ І ПИШУТЬ, ЩО САМЕ ПОПОВИЧ М.(КЕРІВНИК АПАРАТУ ОБЛ.РАДИ) НЕ ПУСТИВ ГУБЕРНАТОРА НА СЕСІЮ... ЯКІ ЩЕ ХЛОПЦІ У СПОРТ.КОСТЮМАХ????

пт, 07/03/2014 - 14:10
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.