Про зміну деканів УжНУ навіть думки не виникало, - Федір Ващук

Про зміну деканів УжНУ навіть думки не виникало, - Федір Ващук

Сьогодні у прямому ефірі Закарпатського обласного телебачення новопризначений ректор УжНУ, доктор технічних наук, професор Федір Ващук відповів на питання ведучої: журналіст Тетяна Вашаргелі питала, чи планує керівник університету змінювати деканів факультетів.

«Навіть такої думки не виникало, - запевнив Федір Ващук. – Сьогодні відбулася ділова конструктивна розмова із деканами та керівниками структурних підрозділів. Я бачу, що це професіонали, патріоти своїх навчальних підрозділів, тому не викало думки кадрових змін». 

Крім того, професор Ф. Ващук розповів, що під час зустрічей на факультетах побачив вже понад 2 тисячі студентів. "Я 17 років ректор, тому для мене достатньо поспілкуватися, почути запитання, щоб зрозуміти настрій студентства. Щодо викладацького складу - в університеті все нормально. Особливих реформ чи новацій непотрібно, йде нормальний навчальний процес. Тому мої перші дії й були спрямовані на найслабше місце вузу, а це фінансовий стан. Хоча сьогодні мене за це критикують. Але слід вирішувати проблему - університет має півторамільйонний борг".

Зображення користувача Viktoriia.

Гарний початок, чекаємо від Вас великих, добрих справ!!!

Зображення користувача Альона.

Хороший старт у Ващука Ф.Г. надіємось так і буде продовжувати працювати. Мабуть в ректора ще багато планів щодо розбудови нового університету під старою назвою УжНУ.

Зображення користувача Misha.

Не знаю який він науковець, але організатор непоганий

Зображення користувача таня.

Очень понравилось интервью, очень прагматичный, умный , переживающий за ужну ректор, дай Бог чтоб все его планы осуществились.

Зображення користувача 357.

Зоазу видно, що Ващук - справжній освітянин, бачить основні проблеми закладу, до якого прийшов. Хочеться вірити, що він знайде шляхи конструктивної співпраці з позитивно налаштованими викладачами, а особливо зі студентами

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання