Партія «Слуга Народу» офіційно відкрила офіс політичної партії на Закарпатті

Партія «Слуга Народу» офіційно відкрила офіс політичної партії на Закарпатті

Відтепер громадяни зможуть з понеділка по п’ятницю з 9-ї до 17-ї прийти в офіс партії в Ужгороді на вулиці Православна Набережна,7 із своїми ідеями та пропозиціями.

 Тут, обіцяє голова Закарпатської обласної організації ПП «Слуга Народу» Ігор Кривошеєв, щодня можна буде звернутися до будь-якого народного депутата пропрезидентської партії та отримати відповідь. Офіс діятиме постійно, навіть у міжвиборчий період.

Під час презентації «Слуги Народу» презентували політраду Закарпатського обласного осередку партії до якої увійшли чотири діючі народні депутати України – Ігор Кривошеєв, Михайло Лаба, Анатолій Костюх, Андрій Жупанин.

Очільник обласної організації розповів, що «Слуга Народу» братиме активну участь у місцевих виборах та наголосив, що наразі триває процес пошуку кандидатів: «Ми будемо керуватися виключно думкою народу, тобто в кожній громаді потенційний кандидат, який хоче представляти інтереси людей, повинен мати їх максимальну підтримку. Тому зараз ми аналізуємо результати опитувань громадської думки та соціологічних досліджень, різну аналітичну інформацію, яка допоможе нам сформувати списки кандидатів".

Зараз триває процес пошуку кандидатів, пізніше буде етап відбору. Вже до початку вересня ми будемо готові їх представити публічно», - наголосивІгор Кривошеєв.

Народний депутат Михайло Лаба додав, що вже рік народні депутати пропрезидентської партії працюють на інтерес держави. Тепер те ж саме потрібно повторити на місцевому рівні, щоб люди йшли в депутати ОТГ, обласні та міські раду не для того, щоб задовільнити власні амбіції, а щоб, справді, працювати на інтерес тієї території, яку вони представляють.

Він розповів, що роботи в столиці у народних депутатів – чимало, однак вони намагаються не забувати про Закарпаття. Політик підкреслив, що за рік роботи в парламенті вдалося чимало коштів залучити на розвиток Закарпатського краю, а голова ОДА активно реалізовує програми Президента України щодо розвитку інфраструктури області, контролює освоєння коштів Державного фонду регіонального розвитку тощо.

На його думку Закарпаттю потрібні лідери місцевого рівня, які зможуть ефективно управляти ресурсами та повноваженнями, якими зараз держава наділила ОТГ. Вони повинні сконцентруватися безпосередньо на господарській діяльності у своїх громадах і буде добре, коли депутати усіх рівнів будуть злагоджено працювати на єдиний результат – розвиток України і для людей.

Народний депутат Анатолій Костюх додав, що Верховна Рада України за останній рік дуже змінилася - ефективність праці набагато вища. За три сесії розглянуто більше 900 законопроектів, 600 з яких прийнято  монобільшістю. Усі народні обранці беруть участь у дискусіях та творенні законопроектів, йде фахове обговорення під час яких шукають кращі шляхи вирішення питань, хоча їх не завжди підтримують широкі верстви населення.

Андрій Жупанин зазначив, що на його думку найважливішими рішеннями діючого парламенту були законопроекти про ринок землі, який зможе позитивно вплинути на економіку України, про регулювання діяльності грального бізнесу, зниження «зелених» тарифів.

«Ми багато встигли за цей рік, але зазначу, що нам доведеться ще чимало зробити. Ще багато викликів стоїть перед нами. Деякі реформи ми розпочали і тепер треба їх довести до логічного завершення», - наголосив політик.

Едгар Токар розповів, що команда президента на Закарпатті формувалася із нових ініціативних людей, які часто не мали досвіду в політиці, але мали велике прагнення до змін. Зараз команда продовжує працювати та об’єднувати навколо себе спеціалістів у різних сферах, аби у владу приходили проактивні люди, здатні працювати на перспективу.

Команда «Слуги Народу» планує вести активну діяльність не лише у виборчий період, адже у Президента України Володимира Зеленського чимало планів, які без підтримки на місцях буде важко реалізувати та проконтролювати їх ефективність.

Loading...
Зображення користувача закарпатець .

Ха-Ха слуги наші закарпатські прийшли. Они себе ліпше най контролюють.мразота продажна.сепаратисти чортові.ви їх ше піарите.фуй.коли ту ем студію закриють?кореспонденти дуже неграмотні і нечесні.тупі ха-ха. най би вже закрили шарашкіну контору

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання