Парад наречених визнав найкращою сукню дизайнерки Роксолани Новак. ФОТО

Парад наречених визнав найкращою сукню дизайнерки Роксолани Новак. ФОТО

Найкращою сукнею на V ужгородському Параді наречених, за підсумками голосування журі, оголосили авторську сукню від дизайнерки Роксолани Новак (бренд Roksolana, весільний салон на пл. Шандора Петефі, 8а). У цій сукні виступала Анжеліка Лях (група «Турист» Ужгородського національного університету).

Авторська весільна сукня - ручної роботи. Як розповіла Zaholovok.com.ua Роксолана Новак, сукня оздоблена камінням Сваровські, гірським кришталем і гаптована бісером. Ця модель має назву «Мерсéдес», вона - із нової колекції весільних суконь 2012 року. Саме на сукню-переможницю Параду дизайнерка витратила понад 2 місяці роботи.

Анжеліка Лях зі сцени на Театральній, під час вручення нагороди, висловила вдячність дизайнерці Роксолані Новак  та фотографу Володимиру Твердохлібу, який працював із цією групою упродовж дня (фотографії найближчим часом можна буде переглянути на нашому сайті).

Як повідомляв Zaholovok.com.ua, найоригінальнішою сукнею визнали вбрання Вікторії Німець (група «Ударні наречені»). Також організатори Параду відзначили найкращі зачіски, букети та макіяж наречених.

Loading...
Зображення користувача Ксения.

Реально красивое платье было! Спасибо организаторам Парада - домой вернулась в отличном настроении, хоть и не участвовала, но насмотрелась от души!

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...